Tipsport bonus pro nové hráče: Získejte 50 000 Kč + 150 Kč zdarma!

Tipsport

99/100
 • Právní bookmaker v CZ
 • Testováno a ověřeno na 29 září 2022
 • Akční kód
 • 300 Kč zdarma na první sázky

Aktuální Tipsport akční kód!

Vstupní bonus 50 000 Kč + Zdarma 300 Kč na první sázky! ✅ 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Sázková kancelář Tipsport svým nově zaregistrovaným hráčům již tradičně nabízí zajímavé bonusy každý den. V tomto článku vám prozradíme, jak snadno a rychle získat Tipsport bonus ve výši 150 Kč a 50 000 Kč na první vklad.

ProvozovatelTipsport
Bonus bez vkladu150 Kč zdarma
Bonus za vklad50 000 Kč (na první vklad)
Akční kód Tipsport

Tipsport bonus bez vkladu: 150 Kč zdarma!

Online sázková kancelář a kasino Tipsport pro své sázkaře pravidelně připravuje zajímavé promo akce, které by byla škoda nevyužít. Tady najdete stručný návod, jak si přijít na Tipsport bonus bez vkladu ve výši 150 Kč pro každého.

Tipsport bonus bez vkladu 150 Kč zdarma!

Jak získat Tipsport bonus ve výši 150 Kč?

Na Tipsport bonus bez vkladu máte nárok, jakmile dokončíte plnohodnou registraci na platformě. Po úspěšné registraci se můžete těšit na příjemných 150 Kč. Stačí si u Tipsportu založit zbrusu nové konto a Tipsport registrační bonus je v kapse.

Věřte tomu nebo ne, tento štědrý bonus získá každý bez rozdílu za jednoduchou registraci. Po jejím provedení vám Tipsport okamžitě připíše bonus na hráčský účet. Nově příchozí sázkaři se navíc mohou těšit i na další vstupní dárky.

Podmínky prosázení u bonusu bez vkladu

Ptáte se, co je třeba splnit, abyste získali Tipsport bonus zdarma? Pojďme si podrobně projít ty nejdůležitější podmínky.

 1. Vyplnění registračního formuláře
 2. Ověření identity
 3. Ověření platební metody
 4. Tipsport registrační bonus a jeho připsání

Prvním krokem k získání Tipsport bonusu je vyplnění registračního formuláře na stránce provozovatele, kam se dostanete prokliknutím přes tento článek. K registraci nepotřebujete žádný akční kód Tipsport, neboť se vám všechny aktuální promo nabídky automaticky načtou samy. Skvělé, že?

Následuje ověření totožnosti sázkaře, které můžeme v současné době provést v klidu online prostřednictvím bankovní identity. Samozřejmostí je možnost osobní verifikace na kamenné pobočce. Pro více informací k bankovní identitě a její aktivaci kontaktujte svou banku. 

Služba je nyní nabízena většinou českých bankovních institucí a je nabízena zdarma všem občanům. Momentálně bankovní identitu podporují tyto banky:

 • Air Bank
 • Komerční banka
 • ČSOB
 • Česká Spořitelna
 • Equa Bank
 • MONETA Money Bank
 • Fio banka
 • UniCredit Bank

Po ověření identity vás čeká ověření platební metody, kterou lze provést taktéž online. Platební metodu vybírejte pečlivě, budete přes ni peníze na účet nejen vkládat, ale také vybírat v případě výhry.

Konečným krokem pro Tipsport registrační bonus ve výši 150 Kč bude připsání samotného bonusu na váš účet. A teď už jen můžete relaxovat a odreagovat se u sázek.

Je dobré vědět, že u této sázkové kanceláře nemusíte při registraci zadávat do políčka bonusový kód. Tipsport bonus se vám automaticky načte po úspěšném dokončení registrace. Vklad na účet není podmínkou pro získání registračního bonusu.

Pro získání registračního bonusu doporučujeme seznámit se s kompletním zněním podmínek poskytovatele.

Tipsport bonus - registrace, akční kód Tipsport

Tipsport bonus ve výši 50 000 Kč na první vklad

Stále váháte, zda se přidat k jedné z nejúspěšnějších sázkových kanceláří u nás? Pojďme si představit další zajímavý Tipsport bonus zdarma, který na vás u této společnosti čeká. Sázejte na vaše oblíbené týmy ještě dnes díky vstupní odměně tohoto poskytovatele!

Jak získat Tipsport bonus ve výši 50 000 Kč?

Dalším lákadlem je 100% bonus na první vklad. Pokud například u Tipsportu vložíte na svůj účet 500 Kč, připíše vám sázková kancelář dalších 500 Kč navíc. Dvojnásobný vstupní bonus je udělován do maximální výše 50 000 Kč.

Podmínky prosázení u bonusu za první vklad

Podobně jako u registračního Tipsport bonusu, také u vstupního bonusu je třeba nejprve provést úplnou registraci na platformě. Teprve poté má sázkař možnost využít tento Tipsport bonus zdarma na další sázky.

Pojďme si projít jednotlivé kroky k získání vstupního bonusu ve výši až 50 000 Kč:

 1. Vyplnění registračního formuláře
 2. Ověření identity
 3. Ověření platební metody
 4. Splnění podmínek prosázení
 5. Připsání bonusu

Pokud chcete získat Tipsport bonus, prvním krokem bude vyplnění registračního formuláře na platformě, kam vás přesměrujeme v tomto článku. Registrace je velmi snadná a není k ní třeba žádný speciální akční kód Tipsport, současný bonusový kód se vám totiž načte automaticky sám. 

Dalším krokem je řádné ověření totožnosti hráče. To se dá naštěstí provést online z pohodlí domova, a to díky službě bankovní identita, kterou momentálně nabízí většina tuzemských bankovních institucí. K ověření identity ale můžete využít i kteroukoli z kamenných poboček. Pro více informací k bankovní identitě a její aktivaci kontaktujte svou banku. 

Služba je nyní nabízena většinou českých bankovních institucí a je nabízena zdarma všem občanům. Momentálně bankovní identitu podporují tyto banky:

 • Air Bank
 • Komerční banka
 • ČSOB
 • Česká Spořitelna
 • Equa Bank
 • MONETA Money Bank
 • Fio banka
 • UniCredit Bank

Po ověření identity musí hráč ověřit mimo jiné i svou platební metodu. I to lze provést pohodlně online. Platební metoda je klíčová pro vklady a výběry na platformě.

Klíčové je pro získání bonusu splnění podmínek prosázení. Ty se mohou na začátku zdát komplikované, ve skutečnosti jsou ale velmi přímočaré. Obecně platí, že pro získání vstupního bonusu je nutné prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Teprve poté máte nárok na připsání bonusu.

Příklady vstupních sázek a vstupního bonusu

Vklad do 1000 KčVklad do 5000 KčVklad 5000 Kč a více
Prosázení5x vklad a 5x bonus7x vklad a 7x bonus8x vklad a 8x bonus
Kurz1:52:13:1
Denní limit500 Kč2500 Kč25000 Kč
Max. výše bonusu1000 Kč5000 Kč50000 Kč

Tipsport bonus zdarma bude připsán na váš účet po splnění těchto podmínek prosázení. Vstupní bonus se nevyplácí najednou, ale po částech. 

Pro lepší přehled o vašich sázkách a ke sledování živých přenosů vám doporučujeme stáhnout si moderní Tipsport mobilní aplikaci, která je k dispozici zdarma pro iOS a Android. Přes tu lze také provést prvotní registraci nového uživatele. Nebojte, ani tam o bonusy nepřijdete.

Tipsport Nety a jak je získat

Tipsport Nety jsou věrnostní body, které hráči od poskytovatele dostanou na své speciální Tipkonto po splnění určitých podmínek. Platí, že 1 Net = 1 Kč.

Nety za sázky

Nety budete u Tipsportu získávat za každou uzavřenou sázku. Připíší se vám, jakmile bude vyhodnocen váš tiket. Počet Netů závisí především na kurzu sázky a pohybuje se obvykle od 2 % do 25 % z vkladu u klasických sázek, u live sázek je to až 10 % z vašeho vkladu. 

Stav Tipkonta mohou hráči snadno najít ve svém hráčském účtu. Na prvním řádku vždy uvidíte aktuální částku, která vám je k dispozici v Kč, na druhém řádku je pak uveden počet Netů. Hodnota Netů je rovna hodnotě korun.

Vsadit za Nety je víc než snadné díky možnosti přepínat mezi Kč a Net. Potenciální výhru už vám ale systém ukazuje v korunách.

Nety za sdílení

Tipsport bonusy - Nety

Velmi zajímavou odměnou jsou takzvané Nety za sdílení, které mají hráči možnost získat tak, že přivedou na platformu nové uživatele prostřednictvím například sociálních sítích.

Jakmile se váš přítel prokliká přes váš odkaz na stránku a úspěšně dokončí registraci včetně prvního vkladu, můžete se těšit na odměnu v Netech. Počet Netů, které za nově registrovaného zákazníka získáte, závisí na celkovém počtu přivedených uživatelů.

Samozřejmě čím vyšší počet zákazníků přivedete, tím vyšší bude i odměna. Za svého prvního nového klienta získáte 100 Netů, za sedmého už ale dostanete 125 Netů na hlavu. Podmínkou získání Netů je kompletní registrace přivedeného kamaráda včetně ověření identity a platební metody.

Nety za analýzy

Tipsport Nety ale můžete získat i tím, že budete psát analýzy k utkáním, na které jste si vsadili. Těch můžete napsat až 5 za den. Být součástí komunity tedy není až tak úplně od věci.

Tím to ale nekončí! Další Nety na vás čekají v různých soutěžích a promo akcích, které platforma pro své uživatele pořádá. 

Jak uplatnit Nety na Tipsportu

Teď, když už máte nasbírané věrnostní body, můžete je uplatnit podle svého gusta.

Získané Nety můžete využít různě, například si za ně nakoupit tikety nebo si za ně nechat posílat výsledky tiketů přes SMS (Každá SMS vás v takovém případě bude stát 1 Net). Dalším využitím netů je bonifikace tiketů. Můžete díky nim získat až 25% kurzové zvýhodnění při maximálním vkladu 2 500 Kč. Nejčastěji je ale hráči využívají k podávání sázek, kde je denní limit nastaven na 100 Netů.

Akční kód Tipsport pro Září 2022

Využijte aktuální bonusový kód pro tento měsíc a posbírejte si všechny platné odměny a bonusy. Současné akční kódy najdete na této stránce, kde jsou pravidelně aktualizovány našim týmem. Nebojte se je využít a přilepšit si hned do začátku.

Další bonusy na Tipsportu

Tipsport registrační bonus je příjemnou odměnou pro každého nového sázkaře. Proč ho tedy nevyužít? Velkým lákadlem tohoto provozovatele je fakt, že na stránkách přidává neustále nové a nové bonusy a zajímavé promo akce.

Pokud při registraci splníte všechny zadané podmínky, čeká vás velká porce zábavy. Odměny jsou k dispozici jak novým, tak stálým zákazníkům. A to se počítá!

Tipsport je navíc jedničkou na sázkovém trhu v České republice, takže svěřujete své peníze do rukou profesionála s licencí. Především se tam ale budete dobře bavit den co den. Ať už si vsadíte na svého sportovce, nebo zabrouzdáte do Vegas casina, které nabízí šťavnatý vstupní bonus až 25 000 Kč na ruku, určitě se nebudete nudit.

Existuje hned několik důvodů, proč sázet u tohoto giganta. Tipsport má například jednu z největších sázkařských komunit u nás, což může být velkým přínosem obzvláště, pokud se sázením začínáte a rádi byste se o tom pobavili s ostatními hráči ve fóru. 

Další výhodou je možnost živých sázek. Tipsport má v nabídce stovky přímých přenosů denně, které můžete sledovat přímo na platformě nebo v šikovné aplikaci a zároveň si vsadit na svého favorita. To vše z pohodlí domova!

Odreagujte se naplno ve světě sázek a odneste si štědré odměny od jednoho z nejlepších provozovatelů v ČR!