Reklamní obsah | 18+ | Platí podmínky

Fortuna bonus a promo kód

Fortuna promo kód

Fortuna je bez diskuse jedna z nejdůležitějších sázkových kanceláří pro české sázkaře. Můžete u ní získat bonus 500 Kč na „sázku bez rizika“ nebo až 3000 Kč jako bonus k Vašemu prvnímu vkladu, a to dokonce i když nemáte Fortuna promo kód.

Fortuna: Hárt nyní

Fortuna promo kód

Nabídky promo kódůPodmínky bonusu
Promo kódnení potřeba – můžete se zaregistrovat bez něho
Sazka bez rizika500 Kč
Bonus na vklad100% do 3.000 Kč
Minimální vklad1 Kč

Pokud hledáte Fortuna promo kód, nemusíte se už dál snažit. Nabídka se totiž nijak nezmění, i když ho zadáte – bonusy nebudou vyšší nebo lepší. Jinými slovy: kód není potřeba a nic zvláštního nepřináší. Prostě si vyberte ten bonus, který Vám nejlépe zapadne do Vaší strategie.

Fortuna bonus na vklad bez rizika

 

Co všechno nás bude v této recenzi zajímat?

 • Co Fortuna na svém webu iFortuna nabízí – na co se dá sázet a jaké jsou kurzy?
 • Registrace a založení účtu – jak rychle probíhá a na co si dát pozor?
 • Bonusy – k čemu slouží Fortuna promo kód, jak funguje Fortuna no deposit bonus a další bonusy v nabídce?
 • Vklady a výběry – jaké jsou možnosti, jak a kdy je co z toho praktické, levné a rychlé?
 • Jaká je mobilní aplikace Fortuna sázky? Stojí za pozornost?

Nakonec ještě přidáme shrnutí výhod a nevýhod a naše závěrečné doporučení.

Bonusy – jaké jsou a jak fungují?

Jak už jsme napsali výše, u Fortuny si hned při registraci vybíráme ze tří typů bonusů:

 • 500 bez rizika (typický no deposit bonus dostanete 500 Kč a nemusíte nic vložit)
 • 3000 na vklad (Dorovnání vašeho vkladu – když vložíte 3000 Kč, dostanete další 3000 Kč jako bonus – lze použít i pro menší částky, ale ne pro více vkladů – týká se jen prvního vkladu)
 • Zadat vlastní Fortuna promo kód

Fortuna: Hárt nyní

K čemu se hodí druhé dva zmíněné bonusy?

První z nich určitě využije každý začátečník. Za peníze sázkové kanceláře si tak můžeme všechno osahat a vyzkoušet. Neinvestujeme ani korunu z vlastního a naučíme se pracovat s iFortuna systémem, podávat sázky, orientovat se v různých možnostech a nastaveních a zkusíme si i vzrušující live sázení na běžící zápasy. Zadarmo. To je 500 bez rizika. Klasický no deposit bonus známý i od konkurenčních sázkových kanceláří. Škola života a příležitost dělat chyby zadarmo.

Druhý bonus – dorovnání vkladu až do výše 3000 je vhodné pro všechny, kteří vědí, co chtějí a využijí bonus ideálně v maximální výši. Mají tedy na sázení připraveno alespoň 3000 Kč. Pokud víte, jak na to a v sázení se Vám daří, rozjedete sázky díky tomuto bonusu rychleji a ve větším měřítku.

Nezapomeňte, že bonusy se uplatňují hned při registraci.

Registrace a založení účtu – jak na to?

Fortuna bonus

První krok pro sázení je samozřejmě registrace. Ve Fortuně se provede jednoduše na webu, ovšem do 30 dnů po registraci je potřeba provést osobní ověření – na některé z poboček Fortuny. Ale i před tím, než je ověření provedeno, můžeme bez omezení sázet.

Registraci zahájíme normálně na webu iFortuna. Formulář je jednoduchý a udělá část práce za nás. Vyplňují se jen základní údaje jako jméno, příjmení, telefon a email. A hned při registraci se vybírá i bonus. Nabízejí se celkem 4 možnosti fortuna bonusů:

 • 500 bez rizika (pokud prohrajete první sázku až do výše 500 Kč, o peníze nepřijdete a můžete to zkusit znovu)
 • 3000 na vklad (Dorovnání vašeho vkladu – když vložíte 3000 Kč, dostanete další 3000 Kč jako bonus – lze použít i pro menší částky, ale ne pro více vkladů – týká se jen prvního vkladu)
 • Zadat vlastní Fortuna promo kód – speciální nabídky, více níže v článku

Registrace je tedy snadná. Po vyplnění formuláře ještě přijde ověřovací email a SMS a to je vše. Jen doporučuje přečíst si podmínky bonusů předem (máme o tom níže speciální sekci) a hlavně do 30 dnů po registraci nezapomenout na osobní ověření na pobočce. To je praktické i pro provedení vkladů a výběrů. Poboček je v české republice přes 600, takže jejich dostupnost je dobrá.

Začít sázet u Fortuny se tedy dá snadno. Teď se ještě musíme přesvědčit, že mají dostatečně atraktivní produkty, že fortuna bonus stojí za to a že i technicky všechno funguje, jak má. Pokud ano, nebude problém Fortunu pro české sázkaře doporučit. Ovšem aby byla recenze kvalitní, začínáme naše shánění informací a testování pro jistotu skepticky naladěni. To že sázkař dostane fortuna promo kód a slušný bonus do začátku pro nás ještě nejsou dost přesvědčivé argumenty.

Fortuna je nejstarší fungující česká sázková kancelář a její vznik v roce 1990 je celkem legendární. To ale dnes, v době online sázek není to nejdůležitější. Nás budou zajímat hlavně bonusy, fortuna promo kód, registrace a používání webu, možnosti vkladů a výběrů i to, na co všechno se dá vsadit a jaké jsou kurzy. A podíváme se i na věci, které jsou nově důležité od 1. 1. 2017 – od platnosti nového zákona, který reguluje sázení.

Fortuna promo kód

Jsme podnikli historický exkurz (více na konc článku), a to hlavně proto, abychom si ověřili, že Fortuna má dostatečné zkušenosti a že za ní stojí dostatečný kapitál. To, co jsme se dozvěděli nás přesvědčilo – ve Fortuně za 25 let fungování nejspíš už vědí co dělají a jejich vlastník – Penta má dost peněz na řešení případných problémů. Organizačně je to tedy dobře zajištěná sázková kancelář a nemusíme se ji bát svěřit své peníze.

iFortuna Nabídka – na co se dá sázet a jak?

Nabídka je široká a rozličná. Obecně jsou k dispozici tyto tipy tiketů: jednoduché (sólo) sázky, akumulované (AKU) sázky, systémové sázky, označení tutovky a skupinové sázky známé také jako maxikombi.

Ve fotbalu se sází na všechny hlavní události a na ligové zápasy z mnoha zemí. Známější ligy umožňují širší paletu sázek (góly v konkrétním čase, celkový počet gólů, skórování podle poločasů a podobně), u méně známých fotbalových lig je nabídka menší, ale také slušná (výsledek, sázka bez remízy, druhá šance, kdo dá první gól, trojcestný hendikep a další). Dobrá je také nabídka v hokeji či tenise. V hokeji je možné sázet třeba na střelce gólů v prodloužení, samozřejmě na výsledky jednotlivých třetin nebo na čas prvního gólu v zápase. Tenis nabízí také zajímavé varianty jako počet gemů, přesný výsledek zápasu a podobně. Obecně najdeme v nabídce i další sporty, takže můžeme zkusit štěstí i v exotičtějších hrách, jako je americký fotbal nebo baseball, populární dostihy a podobně.

Oblíbené jsou také sázky na nesportovní události. Bylo možné si například vsadit na výsledky superstar a podobných televizních soutěží.

Fortuna také nabízí sázení live – tedy na zápasy, které právě běží. Nabídka je široká a jde o skvělou zábavu.

Kurzové sázky nejsou všechno – Fortuna provozuje také online kasína. Ty se nabídkou ničím nevymykají, je možné zkusit poker, ruletu, hrací automaty a další.

Nabídka Fortuny je minimálně srovnatelná s konkurenčními sázkovými kancelářemi.

Omezování hazardu v České republice

České Ministerstvo Financí zavádí revoluční opatření v oblasti trhu s hazardními hrami. Ještě donedávna v ČR působilo více než 50 operátorů, kteří poskytovali českým hráčům své služby.

Po zavedení nových licenčních pravidel se však situace zásadně změnila a pro udělení licence je potřebné splnit mnohem přísnější podmínky, které do velké míry zvýhodňují české operátory.

Jasně to ilustruje i fakt, že tyto nové podmínky dokázal splnit jen jeden zahraniční operátor, co znamená odliv více než 50 operátorů, kteří nemají svou daňovou rezidenci na území ČR.

Restrikce v oblasti bonusů v ČR

České státní orgány se rozhodli, že omezení se nebudou týkat jenom působení operátorů na domácím trhu, ale i průběhu samotného hraní.

Jedním z těchto omezení je i zákaz udělování bonusů v podobě nepeněžitých vkladů do hazardních her. Týká se to třeba bonusových sázek zdarma, které množství online kasin často využívá a jsou velmi oblíbeným marketingovým nástrojem.

Vklady a výběry – jaké jsou možnosti?

Možností, jak vkládat a vybírat peníze z vašeho sázkového účtu není tolik jako třeba u zahraničních sázkových kanceláří, ale vlastně to není potřeba. Proti jiným můžeme u Fortuny vše snadno vyřídit v hotovosti na jedné ze stovek poboček. Je to hned a bez poplatků. Ale protože bezhotovostní formy jsou často pohodlnější, snaží se mít Fortuna dobrou nabídku i zde. A protože je místní, je to nabídka dobře přizpůsobená českému trhu. Vklady se dají provést následujícími způsoby:

Platební karty

Platební karty – standardní platba kartou, výhodou je, že probíhá hned a neplatíme žádné poplatky. Fortuna omezuje minimální vklad pomocí platební karty na 100 Kč. Mají platby kartou nějaké nevýhody? U České spořitelny hrozí „hazardní poplatek“, kolem 20 Kč za transakci. A pak je tu otázka bezpečnosti. Nejde snad o to, že by od Fortuny nebo jiných sázkových kanceláří mohla data Vaší platební karty uniknout snadněji než od jiných obchodníků, ale spíš o to, že sázkové kanceláře jsou místem, kde se zločinci často snaží použít ukradená čísla platebních karet. Je to pro ně praktické, protože kradenou kartou rychle provedou vklad a pak mohou peníze pohodlně kdykoli vybrat, i když je platební karta už dávno zablokovaná. Proto může reálně nastat situace, že pokud použijete pro vklad u Fortuny platební kartu, ozve se Vám vaše banka a bude si chtít ověřit, že jste platbu prováděli Vy a že Vaše karta není blokovaná. Je to možná otravné, ale paradoxně je tak placení u sázkových kanceláří vlastně bezpečnější než jinde na internetu.

Bankovní převody

Bankovní převody – jsou zdarma a minimální částka pro ně je jen 2 Kč. U Fortuny je rozdělují do dvou kategorií – Instant transfer a Bank transfer. V obou případech jde o totéž – posíláte peníze ze svého bankovního účtu přímo na účet fortuny. Instant transfer ale proběhne okamžitě. Je to tím, že v tomto případě jde jen o vnitrobankovní převod. Aktuálně je možné to využít u těchto bank: Česká spořitelna, Era, Moneta, mBank, Sberbank, ČSOB, Fio, Komerční banka a Raiffaisenbank. U těchto bank má Fortuna vlastní účet a platba tak proběhne hned, obvykle do minuty. U ostatních bank je potřeba spokojit se se standardní rychlostí bankovního převodu, tedy většinou 1 pracovní den, výjimečně až 3 pracovní dny.

Pro výběry je situace trochu jiná – platební karty použít nejde a bankovní převod se nejspíše neprovede hned, ale až během 48 hodin. Naštěstí i tak je to bez poplatku. I pro výběry je samozřejmě možné využít pobočky Fortuny a prostě si vybrat hotovost.

fortuna sazky online

Mobilní aplikace Fortuna sázky

Bonus je vybraný, vklady a výběry fungují, všechno máme vyzkoušené. Pokud sázíme více, oceníme mobilitu – možnost vsadit si kdekoli a kdykoli. Fortuna má aplikace pro telefony nebo tablety, a to jak pro iOS, tak pro Android a stále ještě i pro Windows phone. Kromě toho je možné využít i mobilní verzi webu iFortuna, která se stále vylepšuje a nabízí už téměř vše, co běžná verze webu.

Velká výhoda mobilního sázení jsou notifikace – aplikace Vás sama informuje, jak vaše sázka dopadla. Praktická je také funkce sdílení tiketu – to na co jste vsadili můžete snadno sdílet na sociálních sítích, a tedy například porovnávat s kolegy sázkaři. Funguje i odeslání informací o vsazeném tiketu třeba přes whatApp nebo jiné chatovací aplikace.

A pak samozřejmě live sázky díky tomu zvládneme obhospodařit třeba cestou vlakem. A to pořád není všechno. Stručný výčet funkcí aplikace vypadá takhle:

 • Úplná nabídka kurzových sázek, dokonce i sázky LIVE
 • sledovaní přenosů sportovních utkání – LIVE streamy
 • LIVE MatchTracker – statistiky, schéma, vizualizace a schematizace probíhajícich zápasů – klíčová data na jednom místě
 • Kompletní tiket – všechny nastavení a funkce
 • Typy sázek – možnost vsadit kdekoli všechny druhy sázenek včetně FALC, Malá domů i Maxikombi s kompletními možnostmi nastavení chyb a skupin
 • Push notifikace –výsledky Vašich tiketů i další události
 • Rychlosázka – sází se hned – na jedno kliknutí nebo pomocí 3D touch
 • Zabezpečení – Stálé přihlášení nebo přihlášení pomocí otisku prstu
 • Vklady/výběry – správa kreditu pomocí platební karty hned, jednoduše a bez čekání
 • Přehled tiketů a operací – historie výsledků tiketů
 • Vyhledávání – fulltextové vyhledávání
 • Analýzy – Předzápasové analýzy
 • Pobočky – kompletní přehled, vyhledávání a navigace

Mobilní aplikaci jednoznačně doporučujeme. Jednoduše se s ní pracuje, všechno je přehledně pohromadě a můžeme ji mít kdykoli s sebou a reagovat tak na sázkařské příležitosti.

ifortuna Sazky

Fortuna v kostce – historie a současnost firmy, co to pro nás znamená a na co se v recenzi zaměříme?

Sázková společnost Fortuna vznikla už v roce 1990 a vypráví se, že šlo o jednu z prvních založených akciových společností. Ze čtveřice zakladatelů je nejznámější Michal Horáček, slavný jako hudební textař a možný kandidát na presidenta. Sesterská firma vznikla také na Slovensku.

Od roku 2005 vlastní Fortunu skupina Penta, která rozšířila její působnost do dalších zemí střední Evropy – Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Chorvatsko.

Fortuna nabízí kurzové sázky na široké spektrum sportů a dalších událostí a populární sázky live (na probíhající zápasy). Kromě toho provozuje online kasína a stírací loterii Loto.

Shrnutí

Fortuna je dobrá sázková kancelář a online nabízí to základní, co pro efektivní sázení potřebujeme. Dokud nebude na českém trhu bet365 je to pravděpodobně náš favorit. S webem se pracuje dobře, s aplikací také a nabídka toho, na co jde vsadit je velmi slušná. Dělá nám radost jednoduchá registrace a samozřejmě síť poboček a služby přizpůsobené českému trhu. Samozřejmě, že u české sázkové kanceláře je to logické, ale i tak je to velká praktická výhoda, která vynikne při porovnání s jinak lepšími, ale prostě zahraničními a hůře dostupnými sázkovými kancelářemi. Možnost všechno vyřešit na 600 pobočkách je prostě komfortní, zvlášť když něco nefunguje, jak má. A to (bez ohledu na to, jakou nám kdo bude slibovat spolehlivost) u techniky a online přenosů dat pořád hrozí.

Fortuna je registrovaná a má povolení ministerstva financí, takže sázení je legální. Má zkušenosti a funguje. Je po ruce a nabízí slušné bonusy – buď 500 Kč bez vkladu, nebo dorovnání Vašeho vkladu až třemi tisíci korun anebo speciální promokódy (Fortuna promo kód).

Vyzkoušet sázení na webu iFortuna můžeme doporučit. Využijte bonusů nebo Fortuna promo kód a bude to zkouška za kterou nic nedáte. Naopak můžete trochu vydělat nebo si užít vzrušující zábavu, třeba při live sázení.

Získejte nyní váš bonus