Synot tip

Sázková kancelář Synot TIP patří mezi nejpopulárnější operátory na českém trhu. V její nabídce najdete opravdu širokou škálu zábavy od standardních sázek přes live sázky, poker, různé loterie, promo akce a další.

synottip logo
Nabídka kanceláře Synot bet je dobrá, ale Fortuna je mnohem lepší! Doporučujeme nejprve zkusit Fortunu.

Hrajte teď na Fortuně

Synot TIP Bonus

Popularita různých promo akcií je v odvětví online kasin a sázkových kanceláří velmi velká. Zřejmě nejrozšířenější formou promo akcií, kterou společnosti využívají, je vstupní bonus. Synot v tomto není žádnou výjimkou a i zde máte možnost získat jako nový hráč vcelku slušné přilepšení.

Abyste získali Synot TIP bonus pro nově přicházející hráče, musíte splnit několik podmínek. Základní podmínkou, bez které není možné na stránkách Synot TIP uzavírat sázky, je vyplnění úvodního registračního formuláře. Když proběhne vaše Synot registrace, automaticky se stáváte členem Synot Benefit klubu. Společnost vám okamžitě na vás nový hráčský účet připíše vstupní Synot TIP bonus 200 bodů, který má hodnotu 200 Kč. Díky němu máte skvělou možnost si hned na začátek vyzkoušet uzavírání sázek bez jakéhokoliv rizika.

synot tip bonus

Druhá část, která tvoří Synot TIP bonus, je podmíněna prvním vkladem na váš hráčský účet. Tento bonus má hodnotu 100%, takže vám Synot k vašemu vkladu přidá 100% až do výše vkladu 2 000 Kč.

Celkově máte v rámci vstupního bonusu možnost získat kromě 200 Kč až ohromujících 12 500 Kč. To je opravdu vysoká suma, která určitě hodně zpříjemní začátky každému novému hráči.

Pro přesné podmínky, jak získat kompletní vstupní Synot TIP bonus, navštivte sekci promo akcií na webových stránkách této sázkové kanceláře.

Synot TIP bonusový kód

Dalším velmi oblíbeným marketingovým nástrojem, který sázkové kanceláře a online kasina ve velké míře využívají, jsou bonusové kódy. Najdeme je v portfoliu promo akcií mnoha společností a mezi hráči se taky těší poměrně velké oblibě.

Sázková kancelář Synot TIP vám tuto variantu nenabízí. Nikde na jejich webových stránkách nenaleznete možnost uplatnit si Synot TIP bonusový kód, no určitě to nemusíte považovat za problém. Bonusový kód je totiž jenom jeden z mnoha využitelných marketingových nástrojů.

Ani Synot registrace vám nenabízí možnost zadat kód, díky kterému byste získali bonusové prostředky či nějakou jinou formu bonusu.

A proč bonusový kód vůbec nemusíte postrádat? Synot TIP vám na svých webových stránkách nabízí poměrně širokou škálu různých jiných promo akcií, ze kterých si můžete vybrat, a tak vám právě tato určitě nebude chybět. Zejména vstupní Synot TIP bonus a různé možnosti, které vám nabízí, jsou opravdu skvělé a více než uspokojivě nahradí bonusový kód.

Sázky

V dnešní době najdete v nabídce sázkových kanceláří různé druhy sázek. V porovnání s minulostí jsou zákazníci pořád náročnější. Čím dál, tím víc vyhledávají i jiné sázky, než standardní 1×2 a od své preferované společnosti samozřejmě vyžadují, aby jim takovéto sázky nabízela.

Mezi ty nejpopulárnější a nejrozšířenější druhy sázek určitě patří handicapy. Handicapy jsou určeny zejména pro utkání či zápasy, které mají příliš velkého favorita. Když je jeden z účastníků tak výrazně favorizován, je přiměřený i kurz na jeho vítězství. Díky tomu se uzavření takovéto sázky stává pro hráče poměrně nezajímavým, protože případná výhra je opravdu malá. Tento problém řeší právě handicapy. Handicapy fungují na principu, podle kterého je v daných utkáních favorizovanému týmu či jednotlivci již od začátku udělena nevýhoda v podobě třeba manka v hodnotě několika gólů či bodů. Sázka se pak uzavírá na to, jestli favorit dokáže toto manko zmazat a překonat. Díky tomu jsou kurzy mnohem zajímavější a hráči mají mnohem větší motivaci na favorita vsadit své finanční prostředky.

Sasky Synot tip

Dalším populárním typem sázky je určitě i Over/Under. Na jakém principu fungují takovéto sázky?

Když uzavřete Over/Under sázku, sázíte vlastně na to, kolik gólů v daném utkání padne. Over/Under sázky mají určený přesný počet gólů, například 3,5, a vy se musíte pokusit uhodnout, jestli v daném utkání padne gólů méně nebo více.

Další velmi populární formou sázek jsou live sázky, které si blíže probereme v následující části článku.

Na stránkách Synot samozřejmě najdete všechny tyto typy stávek a i další. Taky se můžete těšit na opravdu širokou nabídku sportů, na které si můžete vsadit. Jsou tu ty nejpopulárnější, no taky si tady přijdou na své i milovníci sportů, které se netěší až tak masové oblibě.

Je určitě vhodné zmínit i Synot sázkové kurzy, které patří k tomu nejlepšímu, co na trhu najdeme.

Synot live

Svět sázek se dynamicky vyvíjí a trh přináší pořád nové a nové věci, ať už v podobě nových druhů sázek či bonusových akcií a dalšího. Jednou z novinek, které si po svém příchodu na sázkový trh dokázali za krátký čas vybudovat opravdu pevné a stabilní místo, jsou určitě live sázky.

Live sázky si v průběhu několika let vydobyli velmi silnou pozici. Ve vysoce konkurenčním prostředí, jakým trh online sázkových kanceláří určitě je, si dnes již téměř není možné přestavit, že by společnost, která chce být úspěšná, možnost live sázek nenabízela. Stali se totiž nedílnou součástí představy snad každého hráče o tom, co od své oblíbené sázkové kanceláře očekává.

Společnost Synot vám na svých webových stránkách nabízí poměrně kvalitní sekci Live sázek, ve které najdete široký výběr příležitostí, na které si můžete vsadit.

Díky live sázkám mají hráči skvělou možnost, jak se zapojit do dění i v průběhu utkání. Mohou rychle reagovat na různé zvraty a třeba v případě, že si vsadili na výsledek utkání, který se již zdá být nepravděpodobný, zvrátit takový průběh ve svůj prospěch.

Synot TIP sázení live vám nabízí širokou škálu sportů, na které si můžete vsadit. Mezi nejpopulárnější sporty, na které hráči uzavírají live sázky, patří podle očekávání fotbal, hokej či tenis. Na své si však přijdou i milovníci mnoha jiných sportů, a tak si na Synot TIP sázení live určitě najdete to, co baví právě vás.

Další bonusy

Protože nabízení různých bonusů patří k těm nejlepším marketingovým nástrojům, ve velké míře je využívají společnosti napříč celým spektrem sázkovým kanceláří. Štědrý vstupní Synot TIP bonus není jediným, co společnost svým hráčům v této oblasti nabízí. Naleznou tady taky jiné zajímavé možnosti, jak získat různé bonusy.

Nejzajímavější nabídkou sázkové kanceláře Synot TIP je zřejmě její Benefit klub. Do tohoto Benefit klubu jste zařazeni automaticky po vyplnění registračního formuláře. Jako člen tohoto klubu můžete následně získávat benefit body, které pak máte možnost využívat více způsoby. Můžete je použít na uzavírání kurzových sázek, online poker, můžete si je převést do kreditu a hrát s nimi tak, jako s korunami. Dále je můžete použít v Synot Games nebo je vyměnit za dárkové poukazy, které využijete na webstránce www.kasa.cz.

Platební metody

Synot TIP vám nabízí vcelku širokou škálu platebních metod, které můžete využít.

Najdete tady možnost použití kreditních a debetních karet MasterCard, Visa a Maestro. Dále můžete využít platební metody ePlatby, Mojeplatba či mPeníze. K dispozici vám jsou i banky GE Money Bank, Sberbank, Fio banka, Česká spořitelna, ČSOB, Unicreditbank a poštovní spořitelna Era.

Platebních metod je tady opravdu dostatek a dá se předpokládat, že si tu vhodnou najde snad každý hráč.

Orientace na stránce, dizajn, jednoduchost ovládání

Webová stránka sázkové kanceláře Synot TIP je poměrně vydařená. Orientace na stránce je jednoduchá, uživatel tady rychle najde všechno to, co právě potřebuje.

Synot má poměrně širokou nabídku služeb, a tak je výzvou všechny tyto věci na stránce zorganizovat tak, aby byla zachována dostatečná přehlednost. Společnost Synot to však dokázala a na jejich stránkách toho najdete hodně, no najdete to rychle a bez zbytečného bloudění.

Mobilní aplikace Synot TIP je taky poměrně povedená, orientace a funkčnost se do velké míry přibližuje standardní verzi. Skvělé je, že ať už patříte k uživatelům mobilního zařízení s operačním systémem Android nebo iOS, mobilní aplikaci můžete bez problémů používat.

Názory na Synot TIP

Různé technické parametry, které jsme v tomto článku probírali, jsou určitě velmi důležité. Tím nejlepším měřítkem úspěchu je však bezpochyby spokojenost zákazníků.

V této oblasti se Synot TIP může pochlubit opravdu dobrým hodnocením. Společnost na trhu působí  již poměrně dlouhou dobu a celou její existencí ji provází vysoká spokojenost jejich zákazníků.

Příjemné herní prostředí, příznivé Synot sázkové kurzy, spolehlivost, lákavý vstupní Synot TIP bonus či dobrá zákaznická podpora. To jsou zřejmě ty nejdůležitější faktory, které zaručují, že se hráči do Synot-u rádi vracejí.

Hrajte teď na Fortuně