Reklamní obsah | 18+ | Platí podmínky

Sazka bet

sazka bet logo

Snad všichni, kteří působí na poli sázek, znají sázkovou kancelář Sazka. Jedná se o velkého hráče na českém trhu, který svým zákazníkům nabízí množství atraktivních možností sázení. No to není všechno, najdete tady i zajímavé bonusy a další skvělé věci, které vám zpříjemní hraní a udělají ho ještě zábavnějším.

Nabídka kanceláře Sazka bet je dobrá, ale Fortuna je mnohem lepší! Doporučujeme nejprve zkusit Fortunu.

Hrajte teď na Fortuně

Pojďme si teď rozebrat několik věcí, které vám Sazka bet nabízí.

Sazka bet bonus

sazka bet bonus

Mezi to nejlepší, co tady můžete objevit, patří Sazka bet bonus. Tento bonus se skládá v podstatě ze dvou bonusů, které můžete jako nový hráč získat. První bonus má hodnotu 200 Kč, druhý Sazka bet bonus dosahuje dokonce výši skvělých 5 000 Kč! Jak si tyto bonusy možno připsat?

Jak první, tak i druhý Sazka bet bonus je opravdu jednoduché získat. Abyste měli nárok na první bonus v hodnotě 200 Kč, stačí se jen registrovat. Sazka bet registrace vám tak zabezpečí získání prvního bonusu. Pro získání druhého bonusu taky není potřeba splnit nijak složité či náročné podmínky, úplně postačí, když tuto registraci dokončíte. Dokončení registrace znamená, že si musíte nastavit platební metodu, herní limity a ověřit e-mailovou adresu. Když je vaše Sazka bet registrace dokončena, připíšete si na váš hráčský účet bonus až do výše 5 000 Kč. Je však potřeba říct, že druhá část bonusu je podmíněna ještě výší vašeho prvního vkladu. Kolik vložíte, takový vám dá společnost Sazka bet bonus. Toto platí až do výše vkladu 5 000 Kč.

Spolu tak za pouhou registraci můžete získat opravdu skvělý Sazka bet bonus v celkové hodnotě 5 200 Kč.

Sazka bet bonusový kód

Nabízení bonusových kódů patří mezi oblíbené a často se vyskytující nástroje, který využívají sázkové kanceláře a online kasina.

Sazka bet bonusový kód nenabízí. Registrovat se bez něj je tedy úplně v pořádku a nemusíte se obávat, že by vám kvůli tomu unikla nějaká bonusová nabídka.

Absenci možnosti uplatnit si v Sazka bet bonusový kód však nelze považovat za žádný problém. Najdete tady totiž opravdu kvalitní a zajímavou nabídku, a tak vám možnost využít bonusový kód určitě chybět nebude.

Sázky

Na webových stránkách společnosti Sazka bet můžete najít opravdu širokou škálu sázek. Velký výběr naleznete jak v oblasti druhů sázek, tak i v oblasti sportů, na které máte možnost si vsadit.

sazka bet

Najdete tu celkově až 26 sportů, ze kterých si můžete vybrat. Na své si tak přijdou snad všichni hráči bez ohledu na jejich preference.

Taky Sazka bet kurzy patří k těm nejvyšším na trhu, a tak vám nabízejí příležitost získat vyšší výhry než jinde.

Jak jsme již řekli, najdete tady i různé druhy sázek, kromě standardních sázek 1×2 to jsou třeba Over/Under sázky, které vám umožňují vsadit si na to, kolik v daném utkání padne gólů, bodů, atd. Sázku neuzavíráte na výhru či prohru konkrétního týmu, tipujete pouze celkový počet gólů, který padne. Je určen počet gólů, třeba 2,5, a vy tipujete, jestli jich padne více (over) nebo méně (under).

Dále tady najdete třeba handicapové sázky. Ty fungují na principu, že se méně favorizovanému týmu či sportovci přidělí určitý náskok, který pak favorizovaný celek musí překonat. Handicap se využívá zejména v utkáních, kde je jeden z účastníků výrazným favoritem a kurz na „standardní“ výhru je pro hráče nezajímavý.

Sazka bet live

V dnešní době jsou hráči pořád náročnější a na sázkové kanceláře mají vyšší a vyšší nároky. Proto se tyto společnosti neustále snaží vylepšovat své stávající služby a přinášet pořád něco nové, aby se hráči na jejich stránkách nenudili.

V posledních letech se stávají pořád populárnějšími live sázky. Live sázky hráčům přináší opravdový zážitek ze hry. Díky tomu, že máte možnost vsázet přímo v průběhu daného utkání, získáváte úplně nový rozměr a vaše sázení se stává mnohem zajímavějším a plným adrenalinu.

Live sázky vám umožňují promptně reagovat na vývoj utkání a v rámci něj vám poskytují šanci na uzavření velkého množství sázek na velké množství vybraných událostí.

Sázková kancelář Sazka bet vám tuto možnost přináší. Díky sekci Sazka bet live můžete uzavírat sázky v reálném čase a sledovat dané zápasy s mnohem větším zápalem a napětím. Sázet tady můžete na různé populární sporty jako třeba fotbal, hokej či tenis, no i na mnoho dalších, méně populárních. Najdete tady až ohromujících 250 000 live sázek, co je až trojnásobek toho, co Sazka bet nabízela dříve.

Live sázky přináší nové a zajímavé typy sázek, jako třeba sázky na výsledek nejbližšího gemu v tenisovém utkání. Díky tomu můžete objevit úplně nový rozměr sázení.

Další bonusy

Sazka bet bonus není jediný bonus, který vám Sazka nabízí. Najdete tady několik dalších možností, jak získat bonusové prostředky.

Nejzajímavějším je určitě AKO bonus. Tento bonus je poměrně originální a něco podobného nenajdete v leckteré online sázkové kanceláři. Jak tedy tento bonus vypadá?

AKO bonus nabízí hráčům možnost navýšit výhru až do výše 100%. Podmínky pro získání tohoto bonusu jsou poměrně jednoduché. Základní podmínkou je složení si tiketu z více sázek. Pokud na svém tiketu budete mít více než jednu sázku, vzniká vám nárok na AKO bonus.

Jak již bylo řečeno, vaše sázka musí být v první řadě vítězná. To, jak velký bonus následně získáte, pak záleží od počtu sázek, které na vašem tiketu jsou. Procento navýšení vaší výhry se zvyšuje až po úroveň 25 sázek. Třeba při 2 sázkách získáte 2%-ní navýšení, při 10 sázkách 30%-ní, při 15 sázkách 50%-ní, při 20 sázkách 75%-ní a při 25 sázkách 100%-ní navýšení vaší případné výhry.

Dále je potřebné splnit ještě podmínku, že všechny příležitosti na vašem tiketu musí mít Sazka bet kurzy minimálně 1,15.

AKO bonus je určitě zajímavou příležitostí, jak oživit svou hru a případně získat nějaké bonusové prostředky. I když tikety s velkým počtem sázek jsou vysoce rizikové, případná odměna, ještě navýšena o 100%, je obrovským lákadlem.

Platební metody

Sázková kancelář Sazka bet vám nabízí poměrně široký výběr platebních metod, které můžete využít jak ke vkladu finančních prostředků na váš hráčský účet, tak i k jejich výběru z něj.

Mezi nabízenými metodami vkladu najdete ty standardní, ke kterým patří platba platební kartou a vklad na terminálu společnosti Sazka. Obě tyto metody vám nabízejí okamžitý převod prostředků na hráčský účet. V případě vkladu přes platební kartu musíte vložit minimálně 100 Kč, při vkladu přes Sazka terminál musí být minimální vklad 10 Kč.

Dále je možné využít platby online přes PayU. Máte na výběr širokou škálu plateb, kam patří Platba 24 přes Servis 24, Komerční banka, ePlatba pro eKonto, mBank – mPeníze, GE Money Bank, Fio banka, Sberbank, Mobito a běžný bankovní převod. U všech těchto metod je délka převodu do 5 minut, jen u bankovního převodu je potřeba počítat s horním limitem 2 pracovních dnů.

Pro převod prostředků z vašeho hráčského účtu můžete využít sběrny Sazky, kde je minimální výběr 100 Kč, a převod na bankovní účet s minimálním výběrem 1 Kč.

Orientace na stránce, dizajn, jednoduchost ovládání

Webová stránka sázkové kanceláře Sazka bet je navržena velmi dobře. Všechny potřebné informace tady najdete poměrně rychle a bez problémů. Stránka má intuitivní ovládání a je přehledná. Tvůrci se snažili navrhnout ji tak, aby nebyla zbytečně přeplácaná a byli na ní jen užitečné informace. To se jim opravdu podařilo. Najdete tady vše, co potřebujete, no prostředí stránky není zahlceno zbytečnostmi.

V dnešní době je opravdu důležité, aby si hráči mohli vychutnat zážitek ze hry i na svém mobilním zařízení. Společnost Sazka bet tuto možnost nabízí a hráči, kteří ji preferují, tady naleznou kvalitní a plnohodnotnou verzi, díky které bude hraní podobně pohodové jako při sázení přes standardní verzi.

Díky těmto vlastnostem se tady hráči cítí velmi komfortně a rádi se sem vracejí.

Názory na Sazka bet

V tomto článku jsme si uvedli výčet mnoha vlastností a funkcí Sazka bet. Nejdůležitějším ukazovatelem kvality je však spokojenost stávajících zákazníků.

Mezi reakcemi hráčů na Sazka bet výrazně převyšují ty pozitivní. Zákazníci si pochvalují zajímavé bonusy, širokou nabídku sázek, příjemné prostředí sázkové kanceláře a mnoho dalšího.

Velmi důležitým faktorem je i důvěryhodnost společnosti, která je pro mnoho hráčů na prvním místě. V případě Sazka bet je důvěra určitě oprávněná, protože společnost Sazka je díky své dlouholeté bezproblémové  historii spolehlivým partnerem, kterému možno důvěřovat.

Hrajte teď na Fortuně