Chcete hrát online poker? PartyPoker je jedním z nejlepších míst na českém trhu. K hraní vám schází jen pár jednoduchých kroků. Jedním z nich je PartyPoker stažení, které si zde detailně a přehledně přiblížíme.

PartyPoker stažení – Jak na to

PartyPoker patří mezi největší poskytovatele online pokeru na světě. Vzhledem k striktním regulacím hazardních her na českém trhu je opravdu skvělé, že se této společnosti podařilo získat legální licenci.

Pokud ještě nemáte hráčské konto u společnosti PartyPoker a hledáte místo, kde byste mohli hrát online poker, pak neváhejte a zaregistrujte se. Také vám radíme podívat se na PartyPoker nabídku vstupního bonusu.

PartyPoker funguje na báze aplikace, kterou je třeba si stáhnout do počítače, nebo do mobilu. Jak probíhá PartyPoker stažení si povíme v následujícím odstavci.

Jak na PartyPoker stažení – Krok za krokem

PartyPoker stažení není nic složitého. Stačí si aplikaci stáhnout s oficiální stránky a následně vás čeká PartyPoker instalace.

Jakmile je aplikace nainstalována, můžete začít s procesem PartyPoker registrace. Registrace je povinností, která vyplývá ze zákona, takže se jí nevyhnete.

Společnost PartyPoker před nedávnem začala nabízet své služby i prostřednictvím mobilní aplikace. PartyPoker stažení a PartyPoker instalace jsou tak možné provést kromě PC a laptop i na mobilním zařízení. Níže si rozebereme obě možnosti.

PartyPoker download pro PC a laptopy

Pokud chcete hrát online poker pomocí vašeho počítače nebo laptopu, zde je návod krok za krokem jak stáhnout aplikaci:

  • Přesměrujte se na oficiální stránku PartyPoker některým z odkazů na naší stránce.
  • Na hlavní stránce uvidíte dvě tlačítka pro PartyPoker stažení, viz obrázek.
PartyPoker download pro PC a laptopy
  • Po kliknutí na jedno z těchto tlačítek se automaticky započne stahování instalačního souboru PartyPoker aplikace do vašeho počítače nebo laptopu.
PartyPoker aplikace download
  • Instalační soubor je stažen a je to! Teď vás čeká PartyPoker instalace a následně můžete aplikaci otevřít a začít s procesem registrace.

PartyPoker download pro mobilní zařízení

Alternativní možností, jak hrát online poker je PartyPoker download pro mobilní zařízení. Zde je návod, jak stáhnout aplikaci do vašeho mobilu nebo tabletu.

  • Přesměrujte se na oficiální stránku PartyPoker pomocí některého z odkazů na naší stránce.
  • Stránka automaticky detekuje, že jste připojeni pomocí mobilního zařízení a nabídne vám PartyPoker download přímo pro mobil.
  • Můžete kliknout na některé z tlačítek na obrázku. Pokud jedete přes Menu, pak musíte kliknout dvakrát.
PartyPoker download pro mobilní zařízení
  • Po kliknutí na tlačítko budete přesměrování na místo, kde můžete aplikaci stáhnout a následně nainstalovat.
PartyPoker mobile
  • Aplikace se sama stáhne a také i nainstaluje, takže stačí jen chvíli počkat a přístup do appky máte pomocí ikony ve vašem mobilním zařízení.

PartyPoker – Jak hrát?

Podle návodu výše jste si stáhli aplikaci PartyPoker. Jak hrát online poker pokud jsem si aplikaci stáhnul? Dalším nevyhnutným krokem je samotná registrace.

Nemusíte se ale bát. Proces registrace je relativně snadný a pokud máte zkušenosti například se sázkovými kancelářemi nebo online casinem, pak víte, co vás čeká a nemine.

Po vyplnění registračního formuláře a ověření vaší totožnosti vám bude váš PartyPoker účet plně k dispozici a aktivován, a vy tak můžete začít hrát online poker prakticky odkudkoli.

Možná se ptáte otázku “PartyPoker? Jak hrát bez registrace?” Pokud chcete hrát bez nutnosti se registrovat, pak pro vás máme špatnou zprávu.

Není to totiž možné, jelikož online poker je součástí hazardního průmyslu, který je regulován zákonem. Pokud ale máte více než 18 let pak se jednoduše zaregistrujte, není to nic složitého.

Nezapomeňte na PartyPoker bonus 200 Kč zdarma!

Společnost PartyPoker nabízí novým klientům uvítací nabídku 200 Kč zcela zdarma. Víme, že to není nijak obrovský bonus, ovšem společnost PartyPoker tento fakt kompenzuje v jiných ohledech.

Je to jedna z největší společností a nabízí svým hráčům turnaje o milionové výhry. Také zde neexistuje čas, kdyby jste museli čekat na další hráče. PartyPoker vstupní bonus můžete získat zcela zdarma a i když není vysoký, lépe méně, než nic.

Pro získání bonusu se stačí zaregistrovat u společnosti PartyPoker. Následně je nutné vložit na vaše hráčské konto alespoň 200 Kč.

Bonus se ovšem nevztahuje na vklad. Vklad jako takový je jenom podmínkou a neurčuje ani výši bonusu, ani podmínky přetočení.

Pokud splníte výše uvedené podmínky, vstupní bonusová nabídka vám bude automaticky připsána na vaše hráčské konto u společnosti PartyPoker.

Hrajte zodpovědně!

Online poker patří mezi hazardní průmysl. Ministerstvo financí varuje před účastí na hazardní hře. Není tajemstvím, že hazard s sebou přináší riziko závislosti.

Vždy hrajte jenom s penězi, které si můžete dovolit prohrát. V žádném případě neriskujte své úspory nebo jiné finanční prostředky, které si nemůžete dovolit prohrát.

Pokud cítíte, že se dostáváte do problémů, neváhejte a vyhledejte pomoc. Je lepší odstřihnout závislost na počátku, pokud není ještě tak silná. V České republice existuje několik center pomoci, které řeší různé závislosti.

Obraťte se proto na odborníky, kteří vám pomohou zkrotit vaši kompulzivní potřebu hrát víc, než je zdravé. Níže naleznete pár klinik a center pomoci, které v případě potíží můžete kontaktovat.

Klinika adiktologie:

Neo Centrum:

Končím s hraním: