Proces Fortuna přihlášení v bezpečném prostředí

Fortuna

99/100
 • Právní bookmaker v CZ
 • Testováno a ověřeno na 29 listopadu 2022
 • Promo kód
 • Skvělý bonus

Aktuální Fortuna promo kód!

Vlož si až 6000 Kč a získej dvojnásobek! ✅ 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Pokud patříte mezi uživatele online sázkové kanceláře Fortuna, měli byste se informovat o tom, jak nejbezpečněji tuto platformu používat. Zde je praktický návod, jak na bezpečné Fortuna přihlášení a zabezpečení hráčského účtu u tohoto poskytovatele.

Proces Fortuna přihlášení je snadný – co dělat, aby byl zároveň bezpečný?

Ať už se přihlašujete u jakékoliv online sázkové kanceláře, vždy je důležité mít na mysli základní bezpečnostní opatření. A která to jsou? Přinášíme vám průvodce těch nejdůležitějších:

 1. Fortuna registrace:

Při registraci je vždy nutné zvolit velmi silné unikátní heslo, splňující všechny požadavky. 

 1. Jedinečnost:

Nikdy není radno nastavovat si to samé heslo, které již používáte jinde. Vždy vybírejte nové jedinečné heslo, které je kombinací velkých a malých písmen a obsahuje alespoň jednu číslici, případně další znak.

 1. Phishing:

Nikdy neodpovídejte na e-maily, které po vás požadují prozrazení hesla nebo dalších citlivých údajů. V online sázkových kancelářích po vás nikdo vaše heslo vyžadovat nebude, jelikož jde o citlivou informaci, kterou byste měli znát jen vy.

 1. Aktualizace:

Je velice důležité, aby bylo zařízení, ze kterého sázíte nebo hrajete, aktualizované na nejnovější operační systém. Pravidelné aktualizace se starají o lepší zabezpečení a výkon vašeho zařízení.

 1. Podpora:

Pokud máte podezření, že byl váš účet zneužit, měli byste co nejdříve kontaktovat zákaznickou podporu online sázkové kanceláře.

Vlož si až 6000 Kč a získej dvojnásobek
Bonus 100 % na vklad až do výše 6000 Kč; co jsou kvalifikační sázky – jsou to uzavřené sázky s minimálním kursem 1.95 Všechny podmínky

Fortuna registrace přes partnerské stránky

Pokud byste se rádi stali hráči Fortuny, jednou z možností, jak se připojit, je využít partnerského odkazu, který vás na platformu přivede a ještě vás k tomu obdaruje vstupním bonusem. Fortuna má několik oficiálních partnerů, přes které je možné se na stránkách bezpečně zaregistrovat. 

Prvním krokem je Fortuna registrace. Po kliknutí na Fortuna promo kód se ocitnete v registračním formuláři, kde je třeba vyplnit kompletní registrační údaje uživatele. Co je třeba vzít při registraci na vědomí?

 • Při vyplňování registračního formuláře zkontrolujte, že se nacházíte na zašifrované stránce (v kolonce webové stránky by měla být nalevo ikona zámku).
 • V dalším kroku je nutné ověřit vaši bankovní identitu a platební metodu, a to prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví. Sázková kancelář si musí nejprve ověřit, že jste to skutečně vy. Fortuna nabízí možnost ověření identity prostřednictvím zabezpečené služby bankovní identita, kterou v současnosti nabízí bezplatně Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká Spořitelna, Poštovní spořitelna a MONETA Money Bank.
 • Po dokončení registrace vám na vaši e-mailovou adresu přijde potvrzení. Při registraci je vhodné zadávat e-mailovou adresu u důvěryhodného poskytovatele, jako je například doména www.ProtonMail.com.
 • Jakmile vám přijde SMS s přihlašovacími údaji, nezapomeňte si je co nejdříve změnit v nastavení na stránce poskytovatele nebo v mobilní aplikaci. Vybírejte si takové heslo, které nelze snadno uhodnout.

Po ukončení registrace je vám okamžitě k dispozici celý sortiment sázek na Fortuna cz.

Fortuna registrace

Proč je proces bezpečného přihlášení tak důležitý?

Všechny tyto zásady, které uvádíme, by vám měly pomoci chránit své citlivé údaje a nestát se tak terčem podvodníků, kteří by těchto informací mohli zneužít.

Pokud budete následovat naše rady, budete v bezpečí a můžete si v klidu užívat sázení a hraní her online.

Metody Fortuna přihlášení

Fortuna přihlášení na platformě probíhá pomocí přihlašovacího jména a hesla. Tyto přihlašovací údaje si každý uživatel zvolí při registraci sám. Nezapomeňte, že vaše přihlašovací jméno musí být originální a mít 5 až 20 znaků. Nesmí obsahovat diakritiku ani nepovolené znaky.

Jak už jsme uváděli, heslo vám bude zasláno e-mailem po dokončení registrace. Uživatel si zaslané heslo musí co nejdříve změnit na platformě. U některých dalších provozovatelů je možné přihlašovat se přes sociální sítě, takovou možnost Fortuna z bezpečnostních důvodů nenabízí.

Fortuna aplikace přihlášení

Přihlásit se do uživatelského účtu lze i přes šikovnou mobilní aplikaci Fortuna, která je k dispozici pro chytré telefony Android iOS.

Do Fortuna aplikace je v současné době možné přihlásit se 3 způsoby:

 1. Běžné přihlášení: Probíhá klasicky prostřednictvím uživatelského jména a hesla při každém použití aplikace. Jedná se o velice bezpečný způsob, ačkoli ne příliš pohodlný.
 2. Trvalé přihlášení: Tento způsob je nejpohodlnější, ovšem z bezpečnostního hlediska nevhodný. Pokud by vám byl odcizen mobilní telefon, mohli byste se dostat do problému. Jestliže však máte smartphone zabezpečen ještě dodatečně, například pomocí vstupního gesta nebo Face ID, nemusíte se ničeho obávat. Při ztrátě telefonu se však neobejdete bez následné změny login údajů.
 3. Otisk prstu nebo Face ID: Posledním a poměrně bezpečným typem je přihlášení do aplikace pomocí otisku prstu, pokud váš telefon tento způsob podporuje.

Pojďme si zopakovat kvarteto zásad bezpečného přihlášení na stránkách a v aplikaci Fortuna:

 • Silné heslo je klíčové.
 • Nikdy nikomu nevyzrazovat heslo k účtu.
 • Uzamknout zařízení pomocí vstupního gesta, otisku prstu nebo Face ID.
 • Máte-li podezření, že byl váš uživatelský účet zneužit, kontaktujte zákaznickou linku sázkové kanceláře Fortuna.

Bonusy a promo nabídky pro hráče

Pokud vás Fortuna cz zaujala, neváhejte a připojte se ke statisícům hráčů po celé republice. Vše začíná bezpečnou registrací, po které následuje okamžitá odměna v podobě štědrého bonusu. Pak už se jen můžete těšit na pořádnou dávku zábavy!

Vlož si až 6000 Kč a získej dvojnásobek

Bonus 100 % na vklad až do výše 6000 Kč; co jsou kvalifikační sázky – jsou to uzavřené sázky s minimálním kursem 1.95 Všechny podmínky

Fortuna nabízí bonusy nejen pro nově zaregistrované uživatele, ale i pro stávající hráče. Zatímco zbrusu noví sázející dostanou vstupní bonusy, ani věrní sázející nepřijdou zkrátka a můžou si mnout ruce nad pravidelnými akčními nabídkami a bonusy.

Ve srovnání s konkurencí má Fortuna širokou nabídku propagačních akcí právě i pro stávající věrné sázkaře, ať už jde o bonusy bez rizika, odměny za vklady nebo za doporučení přátelům. Každého stávajícího uživatele Fortuna casina zase jistě potěší pravidelné denní i týdenní Fortuna bonusy v podobě extra zatočení na slotech zdarma.

Jakmile u Fortuny provedete novou registraci, budete si moci vybrat ze současné nabídky bonusů. Vyzvedněte si štědrý Fortuna bonus ještě dnes a připojte se ke komunitě Fortuna.

Hrajte zodpovědně – vaše bezpečnost na prvním místě

Pokud vás baví sázení a hraní online, jistě oceníte tyto tipy, jak se chovat na Fortuně zodpovědně:

 • Kapitál: Stanovte si počáteční kapitál, který jste případně ochotni při hře či sázení ztratit. Platí, že čím vyšší kapitál, tím vyšší výhry. To ale neznamená, že musíte od začátku riskovat velké částky.
 • Max. vklad: Na webu nebo v aplikaci si stanovte maximální možný vklad a ten za žádných okolností nepřekračujte. Na Fortuně si takový vklad můžete dokonce nastavit, společně s časem stráveným v aplikaci.
 • Příprava: Na Fortuně a v mobilní aplikaci sledujte rekapitulaci utkání, záznamy a reporty. Získáte tak lepší přehled o sportovci, na kterého si chcete vsadit.
 • Sázet s mírou: Sázení na sport má být především radost a odreagování, proto je třeba ho provádět v rozumné míře. Bohužel jsou mezi námi náchylnější jedinci, kteří si mohou vytvořit závislost na gamblingu. Pokud máte pocit, že vy nebo někdo ve vašem okolí propadl hazardu a potřebuje pomoc, kontaktujte zákaznickou podporu Fortuny, kde vás odkážou na specializovaná pracoviště. 
Fortuna hrajte zodpovedne

Můžete se také obrátit na tyto instituce pro prevencí a léčbu gamblingu: