Reklamní obsah | 18+ | Platí podmínky

BetStars bonusový kód

BetStars bonusový kód

Provozovatelé největšího a nejúspěšnějšího online pokerového webu přišli  s nabídkou kurzového sázení. PokerStars tedy spustili legální BetStars sportbook. Pojďme se podívat, jak se jim to povedlo, co tato sázková platforma nabízí a jak využít BetStars bonus.

Získej bonus BetStars teď

Betstars bonusóvy kód

BetStars bonusový kód

BetStars nabízí bonusů poměrně dost. A různých druhů. Nejčastěji ale používá systém takzvaných „sázek zdarma“ (free bets), kdy získáte konkrétní částku, kterou můžete využít na jednu sázku (ne ji tedy rozdělit na více sázek podle vlastního uvážení). Pokud vyhrajete, získané peníze jsou rovnou Vaše, není třeba se ohlížet na nějaké další podmínky a je možné je rovnou vybrat, dál je vsadit nebo je nechat na svém sázkovém účtu a rozhodnout se později. Pokud sázka zdarma prohrajete, nic se neděje, sice jste nic nezískali, ale také jste o nic nepřišli – nemuseli jste vsadit žádné vlastní peníze. Sázky zdarma jsou tedy ideální cestou, jak si sázení vyzkoušet. A když se daří, tak je to jedna z nejrychlejších cest, jak se k penězům z bonusů dostat a nemuset řešit dodatečné podmínky, pravidla na prosázení, omezení výběru a podobně.

Na získání sázek zdarma jsou vyhlašované speciální akce, například u příležitosti významných sportovních událostí (mistrovství světa, olympiáda a podobně). Jedna nabídka je však stálá a dostupná kdykoli. Poté co provede svou první sázku, získáte dvě volné sázky po 10€. Základní přehled tohoto hlavního stálého BetStars bonusu je zde v tabulce:

kategoriebonus u sázkové kanceláře
Pokerstars bonusový kódBez bonusového kódu. I tak můžete získat maximální bonus
Typ bonusuSázky bez rizika – bonus na první sázku
Částka bonusu2 x 10€
Minimální kurz2.0
časově omezeníZískané sázky zdarma je třeba využít do 7 dní od získání.

Jdi na BetStars

Získáme tedy atraktivní snadno využitelný bonus bez velkých omezení. Je ale potřeba dát si pozor na některé podmínky, které je třeba pro získání bonusu dopředu splnit:

  • Bonus je jen k úplně první sázce na BetStars, ne k první sázce, která splní podmínky. Pokud tedy naše první sázka podmínky pro BetStars bonus nesplní, máme smůlu.
  • Sázka musí být v minimální výši 10€, ne menší.
  • Kurz pro vybranou sázku musí být alespoň 1,5 nebo více. Na jistější sázky s nižším kurzem se nabídka nevztahuje a BetStars promo kód nelze využít.
  • Záleží také na způsobu vašeho vkladu. Pokud první vklad peněz na svůj účet provedete pomocí skrillu či jiné online peněženky podporované na BetStars, bonus nemůžete využít. Vyplatí se tedy jednoznačně provést první vklad platební kartou. Pak Vám nebude nic stát v cestě a bez problémů můžete BetStars bonus získat.
  • Jak už je uvedeno výše, nepotřebujete žádný BetStars bonusový kód. Nikde není třeba nic zadávat a i tak můžete tento bonus využít v maximální výši.
  • Získané sázky zdarma je třeba vždy využít nejpozději do 7 dní. Jinak propadnou a nebude je možné využít vůbec. Do sedmi dní je třeba vsadit, nikoli znát výsledek. Je tedy možné vsadit na události více v budoucnosti, ale samotnou sázku je třeba bezpodmínečně uzavřít do 7 dní od získání volné částky.
betstars bonus

Hlavní BetStars bonus v podobě sázek zdarma si tedy ve zkratce můžeme představit tak, že pokud naše první sázka bude alespoň ve výši 10€, a bude to sázka s kurzem alespoň 2,0 nebo vyšším a zároveň náš vklad nebude pomocí Skrillu či Netelleru, ale třeba platební kartou, tak za těchto podmínek získáme za odměnu dvě volné sázky, každou v hodnotě přesně 10€, které budeme moci využít v následujících 7 dnech na sázení podle vlastní volby. Pokud nám tyto volné sázky vyjdou a něco vyhrajeme, tak na peníze získané výhrou už nejsou žádná zvláštní omezení. Můžeme je hned vybrat, samozřejmě dál vsadit anebo je nechat na našem účtu u BetStars a rozhodnout se kdykoli později, co s nimi bude nejlepší provést.

Kromě bonusu za první uzavřenou sázku je možné na BetStars získat sázky zdarma i při jiných příležitostech – a ani tehdy nepotřebujete BetStars bonusový kód na to, abyste tyto výhody mohli využívat. BetStars vyhlašuje speciální akce, obvykle třeba při příležitosti významných sportovních událostí, kdy také rozdává sázky zdarma. Takže v průběhu Olympiády, různých mistrovství světa a šampionátů je nabídka velmi slušná a možností získat sázky zdarma je mnoho. Sázky zdarma vždy fungují stejně. Vyberete, na co vsadit a ve chvíli, kdy zadáváte detaily sázky Vám systém nabídne i Vaše dostupné sázky zdarma. Vybere si některou z nich a podle toho, co zvolíte, předvyplní se vám zbytek detailu uzavírané sázky. Každá sázka zdarma má svou hodnotu v eurech a představuje šanci vsadit právě tolik, aniž byste museli tuto částku investovat z vlastních prostředků.

Jak získat bonus?

Postup pro získání BetStars bonusu je velmi přímočarý. Založíte si účet a provedete první vklad. Pozor na vklady pomocí elektronických peněženek jako třeba Skrill nebo Neteller – ačkoli fungují dobře a proběhnou okamžitě, vylučují použití bonusu. Nejpraktičtější je asi provést první vklad pomocí platební karty. Také to proběhne okamžitě a nebrání to získání bonusu. Pak už jen stačí provést svou první sázku. Může se týkat jakéhokoli sportu, může být libovolného druhu, jen si musíme dát pozor na výsledný kurz. Pokud si vybereme sázku s kurzem nižším než 1,5 (tedy některou s téměř zaručených “tutovek”), bonus nezískáme. A ještě budeme mít smůlu, když jako svou první sázku vsadíme méně než 10€. Tuto částku musíme alespoň dorovnat (nebo překonat), pokud chceme získat BetStars bonus.

Pokud všechny podmínky splníme, tak do 48 hodin od podání naší první sázky získáme dvě volné sázky, každou na 10€. Objeví se automaticky v sekci „Bonusové sázky“ ve vašem účtu. Důležité je, že se dají využít pouze 7 dní. Poté nám bez náhrady propadnou.

Toto všechno, stejně jako další příležitostné akce a bonusy, je k dispozici hned po registraci a nepotřebujete k získání žádný BetStars promo kód.

Je BetStars legální?

BetStars je jedním z prvních zahraničních sázkových webů zaměřených na kurzové sázení na sporty, který u nás získal licenci podle nových pravidel platných od 1. 1. 2017. Klienti, kteří využívali BetStars v roce 2016 a dříve zažili v prosinci 2016 nepříjemnou situaci, kdy sázení bylo pozastaveno a čekalo sem, než se podaří u českého ministerstva financí získat licenci podle nových pravidel. To naštěstí netrvalo dlouho a už na začátku února 2017 Ministerstvo financí licenci pro BetStars vydalo. Možnost sázení tedy byla obnovena a BetStars je tak plně legálním a kompletně licencovaným a prověřeným provozovatelem online sázení.

Na co jde sázet a jaké jsou kurzy? Fotbal, hokej, tenis, basket, dostihy…

Nabídka sportů není rekordní, ale je více než slušná. V hlavním menu se nám nabízejí ty sporty, na které se sází nejvíce. Jsou to fotbal, tenis, basketbal, samozřejmě hokej a pak noblesní klasika – koňské dostihy. Na tyto sporty se na BetStars sází nejčastěji a v každém těchto sportů jsou stovky zápasů a událostí, na které je možné sázet každý den. V těchto sportech také najdeme nejvíce příležitostí pro populární in-game sázení – tedy sázení na výsledek v průběhu zápasu nebo závodu, kdy se kurz a nabídka průběžně mění, podle toho, jak se zápas či závod vyvíjí.

Sázení ve velké pětce je nejčastější, ale pokud Vás zajímá jiný sport nebo chcete občas zkusit něco neobvyklého, je tu i široká nabídka dalších sportů. Samozřejmostí je široká nabídka „typických amerických“ sportů, jako je americký fotbal, baseball nebo automobilové závody Nascar. Typicky „britské“ sporty jsou zase kromě dostihů zastoupeny ještě rugby nebo kriketem. Na BetStars se dá také velmi dobře sázet na sporty, které sice všichni občas hrajeme, ale nenapadlo by nás o nich přemýšlet jako o sázkařské klasice: šipky, kulečník nebo stolní tenis. Zajímavé je také zkusit si sázet na floorbal nebo na golf. A pak je tu ještě zajímavá kategorie e-sportů, tedy prakticky závodního hraní počítačových her. Pokud chcete proniknout do světa tohoto sportu, který se dramaticky rozvíjí v Koreii, Japonsku a dalších zemích východní Asie, můžete si to na BetStars snadno zkusit. A pokud chcete úplně opustit sportovní vody a zkusit sázky na něco jiného, je v nabídce kategorie „Speciální“. Tam se nabídka mění. Obvykle tam narazíte na podkategorie Politika, Náboženství a Televize. V politice se sází na výsledky voleb. V únoru byl největší cvrkot kolem nizozemských parlamentních voleb. Svoje stálé kategorie mají třeba ještě Britská a Americká politika nebo třeba volby ve Francii. V sekci náboženství se aktuálně dá vsadit jen na příštího papeže. Vzhledem k tomu, že volba nového papeže je nejspíš daleko, tak jsou kurzy pěkně vysoké.

Nabídka sportů - BetStars

Tolik sázková exotika. Hlavní je, že sportovní nabídka na BetStars je slušná, v hlavních sportech jsou pokryté všechny důležité světové soutěže a bez problémů si vsadíte i na ty české, alespoň na to nejdůležitější.

Co má BetStars navíc proti všem ostatním sázkovým kancelářím je zábavný herní prvek pod názvem spin&bet. Před sázkou si můžeme zatočit speciálním kolem štěstí. Pokud budeme mít štěstí, na kole si vytočíme lepší sázkový kurz. A to dokonce až 10x lepší. To je opravdu působivé. Nicméně žádná výhoda není zadarmo. Pokud štěstí mít nebudeme, získáme naopak kurz horší – o 10%. Spin&bet je exklusivní nabídka BetStars a rozhodně to sázení oživuje. Můžeme se tak dostat k jinak nevídaným kurzům.

Akumulované sázky v BetStars

Na stránkách BetStars dnes můžeme najít dvě bonusové nabídky akumulovaných sázek.

První z nich je bonus až do výše 100% na akumulované sázky. Tento bonus se vztahuje na tenisové zápasy a můžete díky němu získat až 100 000 $/£/€.

Aby se vám podařilo bonus získat, musí mít všechny vaše výběry minimální kurz ve výšce 1.40.

To, jak vysoký bonus získáte, pak závisí na tom, kolik výběrů na svém tiketu máte. Třeba v případě, že se na něm nachází tři výběry a každý z nich bude vítězný, Betstars vám vyplatí bonusové prostředky ve výši 5% z vaší výhry. Jestli se vám podaří mít na tiketu s 18 výběry všechny z nich vítězné, pak vám BetStars na účet připíše až 100% z vaší výhry.

Dobré je ještě zmínit, že tato bonusová akce se vztahuje jen na předzápasové sázky.

Další bonusová nabídka, která se týká akumulovaných sázek vám nabízí možnost získat taky až 100 000 $/£/€ za akumulovanou sázku. Každý z výběrů na tiketu musí mít minimální kurz 1.50. Ostatní podmínky jsou v podstatě stejné jako u výše uvedené bonusové nabídky s jediným rozdílem, kvalifikují se pouze sázky, které jsou uzavřeny na některý z nabízených fotbalových zápasů.

Celebrity na pokerstars

Pokerstars pracuje na tom, aby se jejich pokerových turnajů účastnili velká jména ze světa sportu. I pro sázení platí, že na opačné straně Vaší sázky mohou stát velká jména. Například slavný tenisový hráč Boris Becker či jeho mladší kolega Rafael Nadal. Z fotbalistů jsou to třeba Cristiano Ronaldo nebo brankář a mistr světa Gianluigi Buffon. Narazíme také na mistryni světa v pozemním hokeji Fatimu Moreiru de Mělo nebo na slavné skandinávské lyžaře Pettera Northuga a Marcuse Hellnera.

Sázet proti sportovním hvězdám je zábavné. A občas je to i příspěvek na dobrou věc – výtěžek ze sázení jde na charitu.

Pokerstars a Christiano Ronaldo

Platby – vklady a výběry

Dostat peníze na BetStars a zase zpět jde všemi obvyklými cestami, na které jsme zvyklí od konkurence a obecně z placení po internetu. Platební karty se dají použít pro vklady i výběry. Tedy pozor, tady je trochu háček – platební karty Mastercard a Maestro aktuálně jdou použít pouze pro vklady, pro výběry ne. Pokud máte kartu Visa, je možné provádět výběry i vklady. Vklady platebními kartami jsou prakticky okamžité, na zaúčtování výběru kartou je potřeba počítat s časem až několik dní.

Kromě toho je možné pro vklady i výběry využít bankovní převody – poměrně pomalá varianta, ale vhodná pro větší částky.

BetStars umožňuje využívat i populární internetové peněženky. To funguje velmi dobře, ale pozor na omezení pro získání bonusu – pokud provede první vklad pomocí internetové peněženky, nemáte nárok na bonus. Pro další vklady je to naopak velmi dobrá metoda, kterou doporučujeme. Je možné využít Skrilll, Neteller nebo Entropay.

V nabídce jsou také předplacené karty Paysafecard. Velmi praktická varianta, kdy předplacenou kartu prostě koupíme v obchodě na rohu, setřeme a na BetStars jen zadáme kód. Velmi bezpečné a jednoduchá low-tech varianta.

Pro platby a výběry je tedy nabídka standardní a funkční. Nechybí nic, na co jsme zvyklí od konkurence. Výhoda spojení Pokerstars a BetStars je v tom, že účet tam máme společný, tedy jedny a ty stejné peníze můžeme použít jak na poker, tak na sázení, podle toho, jak zrovna potřebujeme.

Kontakty, komunikace, zákaznický servis a podpora

Zákaznická podpora na BetStars funguje 24/7. Příliš jsme to netestovali, protože jsme podporu nepotřebovali. To ovšem považujeme za nejlepší vizitku, jakou může podpora mít.

BetStars sportsbook názory a zkušenosti

BetStars provozuje Pokerstar, největší pokerování online herna na světě. To má výhody i nevýhody. Silné zázemí, dostatek kapitálu a finanční i technická stabilita jsou plusy. Nevýhodou je, že Poker bude vždy priorita a BetStars je takovým chudým příbuzným. Z našich zkušeností výhody převažují nad nevýhodami. BetStars je rozhodně nejlepší volbou ve chvíli, kdy vás zajímá hlavně poker, ale chcete si také občas vsadit nějakou kurzovou sázku. Na oboje Vám stačí jeden účet, jedny peníze a jedna registrace.

Bonusy jsou slušné, poměrně atraktivní, a hlavně snadno a rychle použitelné, žádná komplikovaná pravidla na prosázení, lhůty na to či ono nebo jiná omezení. Sázky zdarma jsou jednoduché, snadno pochopitelné, a hlavně je všechno hned vyřízené a není třeba nic hlídat. Tedy až na to, že na využití sázky máme 7 dní. Není třeba využívat BetStars bonusový kód.

BetStars se nám celkově líbí. Je to jednoduchý a funkční web i aplikace. Pracovat jsme v nich naučili rychle. Sázet je snadné a všechno je přehledně vidět. Nabídka je široká a dostatečná. Určitě doporučujeme vyzkoušet.

Navštiv BetStars