Tipsport sázky pro Září 2022

Tipsport

99/100
 • Právní bookmaker v CZ
 • Testováno a ověřeno na 27 září 2022
 • Akční kód
 • 300 Kč zdarma na první sázky

Aktuální Tipsport akční kód!

Vstupní bonus 50 000 Kč + Zdarma 300 Kč na první sázky! ✅ 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Kurzové sázení, známé i pod názvem Tipsport sázky, je doménou této společnosti, která je na českém trhu dobře známou značkou. Chcete vědět více o tom, co Tipsport kurzové sázení nabízí svým klientům? Podívejte se na naší recenzi.

Tipsport sázky – nabídka pro Září 2022

Tipsport sázky jsou mezi sázkaři velmi oblíbené. Tato sázková kancelář nabízí jednu z nejširších nabídek na trhu. Nejedná se jen o samotnou nabídku sportů, ale také jednotlivých sázkových možností v rámci sportů soutěží. Pojďme se společně podívat na jednotlivé sekce, jako například Tipsport online sázení, Tipsport live sázky, či Kurzové sázky Tipsport.

Akční kód Tipsport – Použijte ho během registrace!

Jste nový zákazníkem sázkové kanceláře Tipsport a chcete získat skvělý vstupní bonus? Díky našemu akčnímu kódu to nebude problém! Podívejte se, jaký je momentálně náš akční kód Tipsport a získejte tak skvělý vstupní bonus až do 50 000 Kč + 500 Kč zdarma.

Náš akční kód Tipsport použijte během registrace, čímž si zabezpečíte tento skvělý bonus, který vám bude připsán po dokončení registrace a provedení prvního vkladu na váš účet. Bonus je opravdu lákavý a tak vysokou nabídku jen tak snadno nenajdete. Kromě samotného bonusu se můžete těšit na věrnostní program Tipkonto, kde sbíráte Nety, což jsou body, které lze použít na sázení.

Tipsport kurzové sázení online

Jak sázet na Tipsportu? Sázková kancelář nabízí i kamenné pobočky, ovšem většina sázkařů v dnešní době volí variantu sázení online z pohodlí domova. Tipsport online sázení přináší veškerou kurzovní nabídku kdekoli, kde máte po ruce buď počítač, nebo mobilní zařízení a připojení k internetu.

Sázky u Tipsport tak lze uzavírat takřka kdekoli. Kurzové sázky Tipsport jsou rozděleny na klasické předzápasové Tipsport sázky a Tipsport live sázky. U předzápasových sázek naleznete širší výběr možností, než u live sázek, ale v live sekci se můžete těšit také na přímé přenosy z vybraných utkání.

Tipsport kurzové sázení online

Předzápasové sázky

Kurzové sázky uzavřené před začátkem zápasu jsou klasických typem sázek, které se objevili jako první. Nabídka je opravdu široká a naleznete zde jak populární sporty, tak i ty méně oblíbené. Navíc je zde možnost sázet na různé jiné události a virtuální sporty, jako například volby, či e-sporty.

Mezi nejoblíbenější sporty patří fotbal, tenis, lední hokej, nebo basketbal. U těchto sportů naleznete obrovskou paletu možností. Fotbal nabízí nejen velké události a soutěže, jako je Liga mistrů nebo Světový pohár. Najít zde můžete i všechny hlavní ligy světa a také nižší fotbalové ligy – někdy až ty třetí nebo čtvrté.

Čím oblíbenější sport, tím více možností. I pro fanoušky těch méně populárních sportů má Tipsport svou nabídku. Naleznete zde sporty jako kriket, šipky, nebo dokonce vodní pólo. Sázky zde opravdu neznají konce a myslíme si, že nabídka uspokojí drtivou většinu sázkařů.

Sázky live

Tipsport sázky live nabízejí možnost vsadit si na právě probíhající zápasy. Zastoupení sportů není tak velké, jako u předzápasových sázek, ovšem všechny populární sporty zde mají své možnosti.

U vybraných sportů je možnost sledovat i přímý přenos – vše, co je potřeba, je mít dokončenou registraci a malý obnos peněz na vašem účtu, nebo nevyhodnocený tiket.

Kurzy a sázkové možnosti

Co se týká hladiny kurzů, Tipsport nabízí konkurenční kurzy. Čím vyšší kurz, tím lépe pro vás, proto je dobré se podívat na celou nabídku v rámci vybrané události a ujistit se, že vyberete tu správnú možnost.

Samotné možnosti, které sázky u Tipsportu nabízejí, jsou závislé na konkrétním sportu a hlavně soutěži. Pokud si chcete vsadit na Ligu mistrů, pak s i můžete být jisti, že zde naleznete obrovské množství sázek. Od klasických 1X2 či Nad / Pod, přes Poločas / Konečný výsledek, až po počet žlutých karet či rohových kopů.

Tipsport kurzové sázení nabízí velkou flexibilitu a můžete si být jisti, že zde naleznete dostatek sázkových možností – i když jste jedním z těch náročných sázkařů.

Tipsport kurzové sázení

Jak uzavřít sázky u Tipsport?

Jak sázet na Tipsportu? Tipsport online sázení není nic složitého. Na stránce budete prezentování hlavním menu, kde si vyberete sport, ve kterém se váš konkrétní zápas, na který chcete vsadit, nachází. Pak si vyberete konkrétní soutěž a daný zápas. Otevře se vám kompletní nabídka kurzových sázek a možností k danému utkání.

Pro výběr konkrétní možnosti, kterou chcete na tiket přidat, na ní jednoduše klikněte. Objeví se váš tiket kde uvidíte jak vaši vybranou možnost, tak i kurz, který ji patří. V sekci tiketu můžete měnit jednotlivé parametry tiketu a také výši vašeho vkladu.

Sázení u Tipsport v desktop verzi

 • Přejděte do sekce Tipsport kurzové sázení.
 • V levém menu vyberte sport.
 • Následně vyberte konkrétní ligy nebo soutěž z daného sportu.
 • Z nabídky zápasů zvolte váš zápas, na který si chcete vsadit.
 • Zobrazit si můžete všechny možnosti, které jsou na daný zápas k dispozici.
 • Kliknutím na příslušný kurz bude tato možnost přidána na váš tiket.
 • Naklikejte tímto způsobem všechny možnosti, které chcete mít na tiketu.
 • Vyberte parametry tikety, zadejte požadovaný vklad a uzavřete tiket.

Sázení u Tipsport v mobilní verzi

Pokud používáte mobilní web a ne aplikaci, postup je v podstatě stejný, jako ten výše. Změnou ale je, že obrazovka je menší, proto bude potřeba více kliknutí a tiket je možné skrýt nebo odkrýt.

Pokud používáte mobilní aplikaci, zde je návod.

 • Přihlaste se do mobilní aplikace.
 • V sázkovém menu vyberte požadovaný sport.
 • Vyberte specifickou soutěž nebo ligu v rámci tohoto sportu.
 • Objeví se nabídka zápasů z této soutěže či ligy.
 • Tlačítkem se znaménkem plus otevřete kompletní nabídku kurzů pro tento zápas.
 • Kliknutím na kurz se tato možnost přidá na váš tiket.
 • Takhle postupujte u každého zápasu, který na tiket chcete přidat.
 • Zvolte parametry tiketu, vyklikejte váš vklad a uzavřete tiket.

Tipsport kurzové nabídky, které se oplatí sledovat

Většina sázkařů se soustředí na nejpopulárnější sporty, kterými jsou zejména fotbal a tenis. Pokud jste fanouškem sázení na tyto sporty, pak zcela jistě víte, které události během roku jsou ty, na které se nejvíce sází. Podívejte se na tyto turnaje, kde je možnost u Tipsportu sázet na opravdu širokou paletu sázek.

Liga mistrů

Fotbal jako nejpopulárnější sport světa přitahuje fanoušky zejména Ligou mistrů. Miliony sázkařů uzavírají své Tipsport nejlepší tikety na zápasy tohoto velkolepého turnaje. Kromě standardních sázek se zde objevují i různé speciály, jelikož Tipsport ví, že tato soutěž přitahuje enormní množství pozornosti a sázek. Proto chce nabídnout svým klientům co největší možný výběr.

Grand slamy

Tenis patří neodmyslitelně k sázení. Je to pravděpodobně druhý nejpopulárnější sport pro sázky hned po fotbale. Kromě jednotlivých menších turnajů ATP a WTA během roku se pozornost soustřeďuje zejména na 4 Grand slamy roku – US Open, Roland Garros (French Open), Wimbledon a Australian Open. Během Grand slamů je možnost sázet na obrovské množství zápasů a kurzovní nabídka je také přizpůsobena náporu, který sázkové kanceláře pociťují.

NHL

Z ledního hokeje zde máme zastoupení zejména v nejlepší hokejové lize světa NHL. Tato soutěž nabízí vysokou frekvenci zápasů, kterých je během sezóny opravdu hodně. Pak následuje play off a sezóna se tak přetahuje na velkou část roku. Fanoušci hokeje mohou sázet na své oblíbené týmy, ale také předpovědět to, kdo se stane nejlepším střelcem, nebo také vítězem Stanley cupu. Možností je opravdu více než dost.