Tipsport přihlášení – metody

Tipsport

99/100
  • Právní bookmaker v CZ
  • Testováno a ověřeno na 28 září 2022
  • Akční kód
  • 300 Kč zdarma na první sázky

Aktuální Tipsport akční kód!

Vstupní bonus 50 000 Kč + Zdarma 300 Kč na první sázky! ✅ 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Tipsport přihlášení a jeho různé metody, které současné technologie přinášejí. Podívejte se, jak se snadno a zejména bezpečně přihlašovat do vašeho Tipsport konta. Mějte vaše peníze v bezpečí a podívejte se také na aktuální Tipsport bonus.

Tipsport přihlášení- metody

Jak se dostat do vašeho konta Tipsport? Přihlásit se můžete několika způsoby. Na začátku, během Tipsport registrace, si zvolíte vaše přihlašovací údaje jako jméno a heslo. Použít můžete i emailovou adresu.

To bude vaše počáteční metoda, kterou se do svého Tipsport konta dostanete. Nicméně, existují i další možnosti, jak se do účtu přihlašovat tak, aby byl co nejlépe chráněn před neautorizovaným vstupem.

Jestli používáte laptop, který disponuje funkcí biometriky, například pro otisk prstu, mělo by být možné tuto funkci využít i u Tipsport přihlášení. Tím pádem nebude možné nijakým způsobem dostat se do vašeho konta, aniž by vám někdo ten prst usekl, což se, doufáme, nestane.

Tipsport přihlášení – mobilní aplikace

Moderní smartfóny se sebou přinášejí různé biometrické systémy. Pokud používáte mobilní aplikaci od Tipsportu, kromě klasické přihlašovací metody, kterou je jméno a heslo, můžete využít i tyto biometrické funkce.

Jedná se o přihlašování například otiskem prstu, který dnes podporuje velká většina smartfonů. Ty novější mají také funkci rozpoznávání obličeje. Tím, že použijete tyto pokročilejší funkce, budete mít jistotu, že jste t o právě vy, kdo se snaží o přihlášení. Tipsport konto tak bude chráněno mnohem více, než jen při použití jména a hesla.

Bezpečné Tipsport přihlášení – chraňte svůj účet!

Je opravdu důležité, abyste Tipsport přihlášení nebrali na lehkou váhu. Na svém účtu budete mít finanční prostředky, které tam vložíte a ty se pak mohou dostat do neoprávněných rukou. Radíme vám proto, abyste si své přihlašovací údaje pečlivě strážili.

Také doporučujeme, abyste si zvolili opravdu silné heslo, které nebude tak jednoduché prolomit. Obecně se doporučuje použít alespoň jedno velké písmeno, jednu číslici a jeden speciální znak.

Co více můžete udělat pro vyšší bezpečnost? Pokud disponujete zařízením, které podporuje biometrické funkce, dá se nastavit, aby tyto funkce byly zahrnuty v procesu přihlašování. Bezpečnost vašeho účtu se tím několikanásobně zvýší.

Tipsport registrace krok za krokem

Proces Tipsport registrace není ničím zvláštní. Sázková kancelář po váš bude vyžadovat stejné dokumenty a data, jako jakákoli jiná společnost s řádnou licencí na českém trhu. Pojďme se podrobněji podívat na proces samotné Tipsport Registrace:

  • V horním rohu na stránce Tipsport klikněte na tlačítko Registrace.
Proces Tipsport registrace
  • Objeví se registrační formulář, který pravdivě vyplňte. Společnost si tyto data stejně ověří, protože je k tomu zákon nutí. Je zde i pole pro akční kód – o naše kódu se dozvíte více v odseku níže.
Tipsport registrace -akční kód Tipsport
  • Po úspěšném vyplnění formuláře budete o procesu registrace informováni sázkovou kanceláří Tipsport. Podle zákona budete muset skočit na pobočku a registraci dokončit tam.

Tipsport nabízí možnost použít i bankovní identitu v procesu ověřování. Pokud disponujete BankID, neváhejte ji použít. Ale i když bankovní identitou nedisponujete, nemějte strach. Celkově registrace není nic složitého, ovšem podléhá zákonu, protože sázení je bráno jako hazard, proto jsou zde nastavena určitá pravidla, které musí bookmakeři splnit. Ověření identity a věku je prostě věc, které se nevyhnete opravdu nikde.

Akční kód Tipsport pro Září 2022

Výše jsme zmínili, že během procesu registrace máte možnost vyplnit pole pro bonusový kód. Podívejte se na náš aktuální akční kód Tipsport a získejte tak nejvyšší možný Tipsport bonus.

Momentálně je v nabídce možnost získat vstupní vkladový bonus a další bonus v podobě sázky zdarma. Bonus u Tipsportu je jednou z nejvyšší nabídek vstupního bonusu na českém trhu. Většina nabídek se pohybuje v pár tisících korun, ovšem Tipsport si řekl, že novým zákazníkům udělá nabídku, která se neodmítá.

Nicméně, s tak velkým bonusem přichází i přísnější podmínky protočení, proto vám doporučujeme, abyste si předem přečetli pravidla a podmínky bonusu. Tento bonus je rozdělen do hladin podle vašeho první vkladu. Pokud vložíte na účet maximální hodnotu bonusu a více, bonus bude mít výši nejvyšší možnou hodnotu, tedy maximálně 100%.

Jak získat Tipsport bonus?

Vstupní nabídku získáte tak, že plnohodnotně dokončíte proces registrace a vložíte si na svůj účet první peníze. Bonus se většinou u sázkových kanceláří vztahuje na počáteční vklad, který provedete po přihlášení se do svého konta, ale to není pravidlem. Aktuální nabídku bonusu naleznete na stránce Tipsportu. Během registrace nezapomeňte použít náš akční kód, abyste měli jistoty, že získáte nejvyšší možný bonus.

Bonus mohou získat jen nový zákazníci, kteří dokončí plnohodnotnou registraci a jejich účet jim byl zcela aktivován. Procesem registrace projdou jenom občané, kteří dovršili věk 18 let, což vyžaduje zákon. Pak je potřeba podívat se na pravidla a podmínky jednotlivých bonusových nabídek. Pokud je splníte, což většinou není problém, získáte nárok na vstupní bonus.

Jiné dostupné bonusy

Tipsport nabízí novým hráčům většinu času několik různých bonusů současně. Pro zákazníky je to velmi vítané jev, protože si mohou vybrat bonus, který vyhovuje právě jejich potřebám a sázkovému stylu.

Mezi základní bonusy, které u bookmakerů naleznete jsou zejména vkladový vstupní bonus. Často se ale setkáte i se sázkami zdarma. No a jelikož Tipsport má i sekci casina, kterou nazývá Vegas, můžete si být jisti, že i do této sekce bude k dispozici nějaký bonus.

Za určitý druh bonusu se dá považovat i věrnostní program, díky kterému i Tipsportu sbíráte body, které jsou pak následně uvolněny a mohou být použité místo finančních prostředků na uzavírání tiketů. Sbírejte body a použijte je místo vkladu na váš tiket. Pokud vyhrajete, peníze jsou vaše, pokud ne, o vaše peníze jste nepřišli.