Tipsport ověření totožnosti

Pokud si chcete pořádně zasázet na svůj oblíbený sportovní tým, nemine vás Tipsport ověření identity. Přečtěte si nejprve náš článek, ve kterém se podíváme na zoubek aktuálnímu tématu registrace u sázkových kanceláří.

Jak se zaregistrovat a zvládnout Tipsport ověření totožnosti

Než se pustíte do světa sázek a her, budete muset projít procesem registrace u sázkových kanceláří. Ten je ovšem u Tipsportu velice přímočarý a bezproblémový a nezabere vám více než deset minut. Zde je návod krok za krokem.

Tipsport registrační proces

U Tipsportu máte nárok jakožto nově příchozí sázející na pěkný vstupní bonus. Aby vám byl ovšem udělen, je třeba splnit podmínku dokončené registrace na platformě. Jako první vás tedy čeká Tipsport registrační proces, za který dostanete odměnu. 

Stačí se řídit těmito kroky: 

 1. Vyberte si svůj Tipsport kód, který vás zaujal.
 2. Do formuláře na stránce vložte všechny registrační údaje, včetně všech kontaktních informací. Ujistěte se, že registraci provádíte na oficiální stránce poskytovatele.
 3. V třetím kroku dojde k Tipsport ověření totožnosti. Můžete si vybrat z několika metod, o kterých si hned povíme více.
 4. Kromě identity si u Tipsportu musíte ověřit také svou platební metodu.
 5. Jakmile bude registrace kompletní, dostanete na svůj e-mail potvrzovací link, na který stačí pro potvrzení kliknout.
 6. Následně vám přijde od poskytovatele SMS s potvrzením a novými přihlašovacími údaji – jménem a heslem, které si poté můžete změnit v profilu. Dávejte si při vytváření nového hesla pozor a vybírejte pečlivě.
 7. Tímto je registrace dokončena a vy už se můžete těšit na šťavnatý bonus, který si pro vás Tipsport na začátek připravil.
Tipsport registrační proces

Tipsport ověření totožnosti

Důležitou podmínkou registrace u sázkových kanceláří je ověření totožnosti sázkaře. Bez toho se to prostě neobejde ani u Tipsportu. Sázet tam hráč může teprve až po kompletním ověření své identity. Rádi se s vámi podělíme o to, jak takové ověření přesně probíhá a co je k němu zapotřebí.

Ověření totožnosti po internetu

Jednou z nejžádanějších možností je ověření totožnosti online díky službě s názvem bankovní identita. Také Tipsport tuto moderní možnost nabízí všem svým uživatelům bez rozdílu. 

Pokud chtějí sázející tento způsob využít, musí si ho předem sami aktivovat v internetovém bankovnictví. Služba je nyní nabízena většinou českých bankovních institucí a je nabízena bezplatně všem občanům ČR. 

Zde je seznam bank, které momentálně bankovní identitu podporují:

 • Air Bank
 • Komerční banka
 • ČSOB
 • Česká Spořitelna
 • Equa Bank
 • MONETA Money Bank
 • Fio banka
 • UniCredit Bank

Ověření totožnosti na pobočce

Vaše banka není na seznamu nebo si nevíte rady s aktivací? Neztrácejte čas a navštivte Tipsport v některé z jejich kamenných poboček. Přímo tam je totiž také možné si účet ověřit. Se vším vám rád pomůže vyškolený personál.

Co budete potřebovat k ověření na pobočce?

 • Občanský průkaz
 • Přihlašovací údaje, které ovšem nebudou vyžadovány kompletně.

Jelikož je momentálně možné vyřídit ověření rychle přes internet, možnost osobního ověření identity na pobočce již není zdaleka tolik využívána jako dříve. A není se čemu divit, online ověření vám doma zabere sotva pár minut.

Bank ID na Tipsportu

Ověření přes Bank ID na Tipsportu

V České republice je tzv. Bank ID, neboli bankovní identita poměrně novou záležitostí. Co to tedy je, co nahrazuje a co nám má ulehčit?

Bankovní identita nabízí rychlé a hlavně bezpečné ověření totožnosti všech občanů ve sféře internetu. I to je důvodem, proč se BankID využívá místo návštěvy úřadů a institucí nebo právě návštěvy poboček sázkových kanceláří. 

Momentálně se tato služba rozšířila po celém světě a je hojně využívána firmami a orgány státní správy. Díky ní je identifikace osob zase o trochu geniálnější.

Co je BankID?

BankID je často nazýváno elektronická občanka občana. A dává to smysl. Využíváme ho nejen v internetovém bankovnictví, ale i na portálech a v sázkových kanceláří. Umožňuje nám se identifikovat, aniž bychom museli zadávat složitá hesla nebo někam chodit osobně.

Co nám tedy ve zkratce všechno přináší elektronická občanka:

 • snazší,
 • bezpečnější,
 • rychlejší,
 • bezplatnou a
 • moderní identifikaci

Ať už čtete na internetu o bezpečnosti bankovního ID cokoli, jedno je jisté – po zavedení této služby se snížil výskyt falešných profilů a krádeží identity. Jedná se zkrátka o plně legitimní službu, kterou momentálně nabízí již téměř všechny bankovní instituce. Proto se nebojte ji využívat ani vy.