Reklamní obsah | 18+ | Platí podmínky

PartyPoker bonusy na jednom místě

Ačkoli získal PartyPoker svou českou licenci teprve nedávno, moc dobře si umí získat nové hráče svým PartyPoker bonusem. Odměny tam jsou skutečně nemalé, a tak se vyplatí je omrknout.

Asi nejzajímavější je jejich bonus na uvítanou, který si hráč vyslouží hned po vložení prvního vkladu. Zmíníme ale i promoční akce v podobě cashbacku, který se postará o pravidelnou finanční odměnu. Bonusy jsou tu zkrátka od toho, aby se využívaly.

PartyPoker

Dostupné PartyPoker bonusy

Rádi vám v této recenzi blíže popíšeme všechny PartyPoker bonusy, které tu na vás čekají. Pokud jste vášnivým hráčem pokeru nebo sázkařem, určitě tyto atraktivní bonusy využijete. Pro každého nového hráče si PartyPoker připravil zbrusu nový PartyPoker bonus na uvítanou ve výši až 200 Kč.

Bonus může využít každý, stačí vyplnit formulář a dokončit registraci. Dalším krokem je přihlásit se a uskutečnit svůj úplně první vklad. Dalo by se tedy říct, že váš první vklad dostanete u tohoto poskytovatele jako dárek zdarma.

Kromě uvítacího bonusu tu na hráče čeká také cashback. Jedná se o vrácení peněz v hodnotě až 25% týdně. Skvělá možnost, jak získat peníze zpět.

Milujete sázky a online poker? Pak budete chtít tyto skvělé bonusy využít na maximum.

BonusHodnota bonusu
Bonus na uvítanou200 KčZískat bonus
Cashbackaž 25% týdněZískat bonus
Poker živěaž 10 mil. €Získat bonus

Jak na PartyPoker bonus na uvítanou

Hrajete na této platformě poprvé? Pak využijte PartyPoker bonus na uvítanou pro nové hráče. Stačí splnit následující body krok za krokem a odměna je jistá:

 • Nejprve je nutné provést registraci a ověření identity pomocí ID hráče.
 • Dalším krokem je přihlásit se do účtu.
 • Následuje první vklad prostřednictvím některé z mnoha platebních metod.
 • Vložte minimálně 200 Kč a bonus je váš.
 • Tato částka se vám objeví na účtě hned po úspěšném vložení peněz.
 • Podmínkou je ověřený účet.

Splnění podmínek pro získání bonusu na uvítanou

Získat PartyPoker bonus na uvítanou je hračka. Přečtěte si následující podmínky, které je nejprve třeba splnit:

 • PartyPoker bonus na uvítanou hráč může získat po vložení prvního vkladu ve výši nejméně 200 Kč.
 • Tento bonus připíše casino na účet obratem, jakmile je provedena platba, nejdéle však do 2 dnů.
 • Po ověření identity je bonus okamžitě k dispozici na účtě hráče a hráč ho může využít k dalším sázkám nebo v turnajích.
 • PartyPoker bonus na uvítanou je poté hráči k dispozici 7 dní, poté vyprší.
 • Další podmínkou získání bonusu a registrace je věk nejméně 18 let.
 • Bonus je nepřenosný, odměnu nelze převést na další osobu.
 • Na bonus je nárok, pokud nový hráč správně vyplní svou adresu, telefonní číslo a datum narození.

Tento bonus si nenechte ujít. Jeho připsání je takřka okamžité.

PartyPoker Bonusový kód

PartyPoker cashback

PartyPoker bonusů je ale v nabídce vícero. Dalším z nich je například výhodný cashback, díky kterému je možné získat část peněz zpět. Pojďme si k tomuto bonusu říct něco víc.

Lépe by se dal popsat jako věrnostní plán. Čím více totiž vsadíte, tím vyšší cashback dostanete (dokonce může jít až o celých 25%). Tento bonus využije jak stálý, tak nový hráč.

Získat tento bonus je hračka. Týdně stačí v nasbírat ve hrách alespoň 25 bodů a bonus je váš. PartyPoker vyplácí cashback následovně:

BodyVyplacený cashbackProcenta
25 – 2502,50 $ – $25.0010 %
300 – 45045 $ – 67,50 $15 %
500 – 1000  75 $ – 200 $20 %
1200 – 2000300 $ – 500 $25 %

Zahrajte si a využijte těchto speciálních PartyPoker bonusů.

Jak funguje funkce cashback

Ptáte se, jak přesně funguje PartyPoker bonus cashback? Stačí jen nasbírat body a odměna je vaše. Za týden je nutné získat minimálně 25 bodů. Podívejte se do tabulky, ve které jsou uvedeny všechny úrovně odměn pěkně přehledně.

Pokud například dosáhnete za týden na počet bodů mezi úrovněmi, body se počítají podle levelu, který jste již dovršili. Dalo by se tedy říct, že se nevyplatí být v neděli na pomezí dvou úrovní, jinak jsou zbylé body vymazány.

Jaké jsou podmínky cashbacku?

Podmínky účasti akce cashback nejsou nikterak složité. Výše odměny závisí na počtu nasbíraných bodů za předešlý týden. Pokud vás zajímá, kolik procent cashbacku vám náleží, stačí se podívat do naší přehledné tabulky.

Peníze z cashbacku jsou hráčům k dispozici vždy v pondělí v brzkých ranních hodinách. Nebojte se této nabídky využít, připsané peníze můžete dále využít při sázkách nebo pokeru.

Bankovní možnosti

Jak u to u tak velkých společností bývá zvykem, vaše peníze si na svůj hráčský účet můžete vložit různými platebními metodami, u všech bez poplatku. Mezi platební možnosti patří:

 • Kreditní a debetní karty (Visa i MasterCard).
 • Předplacené karty (EntroPay či Paysafecard).
 • Online peněženky (Skrill a Neteller).
 • Bankovní převod.

Upozorňujeme, že před tím, než si budete moci vaše prostředky z hráčského účtu vybrat, musíte projít tzv. ID verifikací, která je ale v současnosti nezbytná u všech společností nabízejících hazardní hry. Verifikace zamezuje duplikování účtů a také ověřuje věk, který je pro hazardní hry nezbytný.

Ničeho se ale nebojte, tento proces je stejný, jako u jiných firem. PartyPoker vás vyzve k odeslání jednoho z vašich průkazů, kterým může např. Být občanka, řidičák či pas.

Zvyčejně do pár dnů (častokrát jen pár hodin) obdržíte e-mail s informací, že jste byli úspěšně ověřen a proces je u konce.

PartyPoker Mobilní Aplikace

Hrajte PartyPoker živě

Pokud máte rádi adrenalin, zahrajte si PartyPoker živě. Hráči mají na výběr z pokerových turnajů v Evropě, Asii nebo Americe. Největší výhodou živého pokeru je hraní z pohodlí domova.

Existuje hned několik pokerových turnajů světové úrovně, které PartyPoker nabízí. Jedním z nich je například King’s Resort. Tato herna na česko-německé hranici se svou prestiží a výhrami hravě vyrovná těm v USA.

Další hernou, kterou PartyPoker nabízí je MILLIONS s odměnami až 10 milionů eur. Živě se dá hrát také v rámci WPT a WSOP, kde jsou výhry taktéž v řádech milionů korun. PartyPoker tedy nabízí jen ty nejlepší live turnaje na trhu.

Jak se hraje poker online

Pokud byste se chtěli zúčastnit živých turnajů, chce to hlavně praxi. Do světových heren se totiž dostanou je ti nejlepší s velkými ambicemi. Jakmile patříte mezi kvalitní hráče, máte dveře otevřené.

Zkuste to taky a zúčastněte se jednoho z živých turnajů na PartyPokeru. Štědré PartyPoker bonusy budou dobrým startem do hry.

Mobilní aplikace PartyPoker

PartyPoker je odnedávna možné hrát také přes speciální mobilní aplikaci pro iOS a Android. Aplikaci si můžete snadno stáhnout v AppStoru nebo přes GooglePlay a hrát tak kdekoli. Kromě pokeru tu můžete chatovat s komunitou nebo si číst žhavé novinky ze světa pokeru a sázení.

Aplikace se snadno ovládá a můžete ji mít nainstalovanou jak na mobilu, tak na tabletu. Do budoucna PartyPoker plánuje zavést i speciální bonusy pro hráče, kteří hrají online právě přes aplikaci. Zde je návod, jak aplikaci získat:

 • Jděte do aplikace AppStore nebo GooglePlay.
 • Do vyhledávače zadejte”partypoker”.
 • Mezi prvními vyhledanými výsledky by se měla objevit aplikace partypoker LIVE s logem casina.
 • Klikněte na STÁHNOUT.
 • Jelikož je aplikace bezplatná, není třeba zadávat žádnou platební metodu.
 • Jakmile je aplikace nainstalovaná, nic vám nebrání v jejím surfování.

Zákaznický servis

V PartyPoker na hráče čeká:

 • nepřetržitá zákaznická linka s okamžitou odpovědí
 • online chat s okamžitou odpovědí
 • e-mailová zákaznická podpora s odpovědí do 24 hodin

Celkově se dá na tým zákaznické podpory PartyPoker spolehnout.