O nás

O stránce bonusovy-kod.com

Sázení online je zábava, a na stránkách bonusovy-kod.com chceme zajistit, že každý bude mít s online sázení dobré zkušenosti. Zavázali jsme se k tomu, testovat a vyhledávat všechny on-line sázkové kanceláře a dosáhnout cenných závěrů, jak zlepšit internetové sázení.

Bonusovy-kod.com je součástí rozsáhlé síti stránek která poskytuje informace ve 20 různých zemích. Anglie, Německo, Dánsko, Švédsko a Polsko jsou jen některé z největších trhů pro on-line sázení. Snažíme se však být zastoupeny i na malých trzích, s cílem pomoci co největšímu počtu hráčů  zlepšit své sázkové zkušeností.

Vize a poslání

Vize: Pomoci všem návštěvníkům, aby v on-line sázení  měli ty nejlepší herní zážitky.

Poslání: Důkladné recenze sázkových kanceláří  a hodnotných článků o sázení by měli pomoci našim návštěvníkům získat pozitivní online sázkové zkušeností.

Obchodní model

Zdroje jsou nutné, aby jsme měli možnost poskytnout důkladné recenze a hodnotné články o on-line sázení. Na bonusovy-kod.com prostřednictvím affiliate marketingu získáváme prostředky potřebné pro dosažení našich cílů. Stručně řečeno, došli jsme k závěru dohody s jednotlivými společnostmi, což znamená, že obdržíme provizi pokaždé, když se  jeden z našich čtenářů na našich stránkách rozhodne stát členem jedné z online sázkových kanceláří.

Pro zabránění ovlivnění obsahu článků, které na kod-bonusu.com máme, pracujeme s přísnou redakční radou, o čem si můžete přečíst později více.

Jak affiliate marketing funguje?

Partnerský marketing je jedním z nejčastějším obchodních modelů v on-line světě. Společnost A zaplatí společnosti B dohodnutou částku, pokud společnost A poskytne zákazníka. Jednoduše řečeno, bonusovy-kod.com obdrží platbu, když Fortuna, Tipsport nebo jiná sázková kancelář získá nového člena, který byl s naších stránek přesměrován.

Mnoho společností, tento obchodní model  považuje za atraktivní, jelikož platí pouze za provoz, který byl uskutečněn. Partnerský marketing je mnohem efektivnější ve srovnání s televizní reklamou, kde firmy utrácí spoustu peněz na nákup 15 vteřin ve špičce sledovanosti, bez záruky přivedení nového zákazníka.

V níže uvedeném obrázku, ukážeme fungování obchodního modelu.

Obchodní model bonusovy-kod

Redakční rada

Herní průmysl je velký, a v řadě případů netransparentní. Z tohoto důvodu jsme při výběru téma a sázkových kanceláří uvedených na našich webových stránkách velmi opatrní.

Méně je více

Existuje mnoho online sázkových kanceláří, ale ne každá z nich je uvedená na stránkách bonusovy-kod.com. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou.

Testujeme všechny sázkové kanceláře, ale pouze přezkoumáme sázkové kanceláře, které poskytují konzistentní a spolehlivou nabídku . V případě, že sázková kancelář nenabízí kvalitní služby, má pochybný zákaznický servis nebo vyžaduje od svých zákazníků nerozumné požadavky,  tyto sázkové kanceláře nebudou na našich stránkách hodnoceny.

Ve své práci bereme hodně subjektivních rozhodnutí, ale s dobrým pochopením herního průmyslu, věříme,  že ve výběru sázkových kanceláří které stojí za zvážení patříme mezi ty nejlepší. Bookmakeři jsou vybírány na základě nahlédnutí do průmyslu, osobních zkušeností, současné situaci v médiích, jakož i na základě zkušeností zákazníků.

Recenze

Na stránkách bonusovy-kod.com provozujeme obchodní model affiliate marketing, což znamená, že obdržíme provizi pokaždé, když nový člen bude přesměrován k určité sázkové kanceláři. Platba nemá vliv na výběr a obsah našich názorů. Jak již bylo zmíněno v předchozí kapitole, vyhrazujeme si právo odmítnout každou sázkovou kancelář, pokud neposkytuje kvalitní služby. Z tohoto důvodu, je naše hodnocení objektivní a spolehlivé.

Tematický obsah

Naším úkolem  je zvýšit hodnotu herního průmyslu. Proto vyvíjíme celou řadu návodů, vedoucích k větší hodnotě  v oblasti sportovního sázení a nabízíme čtenářům lepší znalosti o sázení na sportovní  a ostatní události. K dispozici jsou  také tematické články, které nabízejí zábavní a alternativní pohled na herní průmysl.