15 nejzábavnějších reklam sázkových kanceláří

reklamy sázkových kanceláří: Ladbrokes
Screenshot: YouTube

Nejlepší televizní reklamy bookmakerských společností (včetně několika, které zakázali)

Pracovat v marketingovém týmu některé velké sázkové kanceláře musí být čistá radost. Představte si, že máte obrovský rozpočet, a jediný problém před kterým stojíte je to, který ze svých nápadů realizujete jako první. Tady začíná ta pravá zábava!

Vybrali jsme pro Vás naše oblíbené televizní a internetové reklamy sázkových. Seřadili jsme je tak, že na prvním místě je reklama, která je podle nás nejvtipnější. S hrdostí Vám představujeme TOP 15 reklam sázkových kanceláří!

Některé z těchto reklam byly dokonce moc kontroverzní na to, aby mohly být vysílány v TV. Pokud máte rádi zakázané reklamy, tři reklamy, které se umístily nejvýše, Vás rozhodně budou bavit!

15. Expekt – Být jako strýc Joe

Tahle reklama se nám líbí, protože má zajímavý příběh. Celá je o mladém muži, který chce být jako jeho strýc Joe, který vždy vyhrává všechny sázky. Naučí se hrát, vyhrává sázky, a co je nejdůležitější – získá i dívku svých snů!

14. bet-at-home – Život je hra: Jeptišky

Pokud jste si vždycky mysleli, že mniši a jeptišky jsou všichni naprosto nudní, tahle reklama Vás možná přesvědčí o opaku. Její nečekaný zvrat Vás naučí jednu věc – život je hra. Celá kampaň bet-at-home je opravdu vydařená, a tak není divu, že další klip této společnosti najdete v TOP5.

13. Betsson – Kdo vyhraje Premier League?

Pojďme na chvilku opustit anglicky mluvící země a podívat se na to, jak se sází ve Švédsku. Nabízí se nám jedinečná možnost zjistit, že muži často ženy a jejich sportovní znalosti hluboce podceňují. Video samo mluví samo za sebe, pokud ale neumíte Švédsky, možná se Vám bude hodit překlad:

Muž: Která je hymna nejlepšího týmu v Premier League?

Žena: Zazpívej mi ji

12. betsafe – Hloupé sázky neexistují

Celé tohle video se točí kolem věcí, které jsou lidé schopni udělat, aby vyhráli sázku. Malé nedorozumění může vést k velké porci zábavy! Pointa videa je jasná – betsafe bere svou práci vážně a respektuje všechny hráče a sázky.

11. Winner: Vítěz Vašeho srdce

Tuto reklamu nevytvořila populární Winner Sports, jak by se podle jména mohlo zdát, ale stejnojmenná firma z Izraele. Tahle reklama je na některé možná až příliš abstraktní, rozhodně ale stojí za to se na ni podívat.

10. Tipping: Vypusťte své emoce. Vsaďte si na to

Na Norech se nám nejvíce líbí to, že nic neberou tak úplně vážně – a to platí i pro sázení. Tato reklama tvrdí, že všechno je lepší, když zapojíte své emoce. Poutavá reklama, skvělá pointa. Rozhodně si zaslouží být v TOP10!

9. Betfair – Bowling

Přemýšleli už jste někdy nad tím, co by se stalo, kdybyste zkombinovali dva sporty? Tenis a plavání? Hokej a basketbal? Kriket a skoky na lyžích? Zní to zajímavě? A co byste říkali na mix bowlingu a fotbalu?

8. Ladrokes – Game on! Corner T. Crudeli

V době smartphonů a YouTube se každý může stát hvězdou za krátký okamžik! Možná si vzpomínáte na italského komentátora Tiziana Crudeliho, který sport prožíval možná až příliš – a proslavil se tím. Pro ty, kteří jej neznají, tady máme odkaz na to, co tento muž dokáže:

Ladbrokes se rozhodli popularity tohoto muže využít, a natočili s ním skvělou reklamu. Podívejte se sami:

7. Ladbrokes – Game on! Šampon

Pokud jste s něčím měli úspěch, samozřejmě ho budete chtít zopakovat – Landbrokes proto s Tizianem natočili další, ještě absurdnější reklamy s Tizianem Crudelim! A aby absurdity nebylo málo, zapojili do své reklamy také fotbalistu Chrise Kamaru.

6. Ladbrokes – Fanatik

Na druhou stranu je pravda, že úspěch se často zopakovat nedaří – to ale není případ Lanbrokes, která skvělé reklamy jen chrlí. Jejich nová kampaň je (minimálně podle nás) ještě vtipnější, než reklamy se šíleným Italem, a popisují v ní 5 typů sázkařů: Profesor, Srdcař, Odvážný Honza, Pan Optimista – a tenhle chlapík:

5. bet-at-home – Život je hra: Zidane

Slíbili jsme, páté místo bude patřit bet-at-home. A plníme to. Jestli jste si mysleli, že jeptiščin trik byl vtipný, Zidanův incident v kanceláři Vás rozesměje o to více. Věříme tomu, že vtip pochopíte i bez nápovědy, pokud je pro Vás ale rok 2006 až moc dávná historie, napřed si dejte trochu kontextu:

Reklamu najdete tady:

4. Pro Line – Protože stát se může cokoli

Předem se omlouváme za špatnou kvalitu videa, lepší jsme ale nenašli. Tato kanadská firma k tématu přistoupila velmi zábavným a inovativním způsobem. Je vtipné pozorovat partu svalovců, jak se chovají jako slečinky. Pointa této velmi kreativní reklamy je jasná:

3. Paddy Power – Blind football

Možná se divíte, že Paddy Power, firma, která vytváří ty nejzábavnější a nejkontroverznější reklamy, se na našem seznamu ještě neobjevila. Teď ale přišla vaše chvíle. Třetí a první místo připadá právě reklamám této společnosti. Tohle je ta méně kontroverzní:

2. Paddy Power – Bets in pockets (Banned)

Tahle reklama je nejextrémnější v celém našem žebříčku. Byla dokonce tak šokující, že ji zakázali vysílat v britské televizi! Naštěstí pořád máme YouTube.

1. Unibet – S námi můžete hrát pořád

V kanceláři jsme měli dlouhou diskuzi o tom, která reklama by měla být na prvním a která na druhém místě. Tahle vyhrála proto, že ji pochopí a zasměje se jí snad každý.


Nejen reklamy

Doufáme, že jste si tyto reklamy užili stejně jako my. Doufáme ale, že na nich nebudete zakládat výběr sázkových kanceláří – to, jestli společnost nabízí výhodné sázky, nepoznáte podle reklam, které natáčí. Vlevo najdete naše recenze sázkových kanceláří – doufáme, že pro Vás budou užitečné.