Kontakt

Kontaktujte nás

Setkali jste se s nějakými problémy? Žádné strachy, snadno je můžete vyřešit, stačí jen když nás budete kontaktovat! Pokud jste narazili na problémy ještě předtím, než jste začali hrát, pak vše, co potřebujete vědět, je na koho se obrátit. Ať už máte problémy s registrací, s bonusovým kódem, nebo dokonce s přístupem ke stránce;  Jsme Vám k dispozici!

Pokud máte jakékoliv problémy, ať už je problém velký nebo malý, můžeme Vám pomoci! Vše, co musíte udělat, je jednoduše vyplnit kontaktní formulář, který naleznete níže  a popsat svůj problém nebo otázku. Jakmile obdržíme vyplněný formulář , budeme Vás co nejdříve kontaktovat s odpovědí, která by měla všechny vaše problémy vyřešit! Nicméně, pokud na dotaz nejsme schopni odpovědět, nemějte obavy, budeme pak vědět kam se obrátit a kde odpověď najít. Pravděpodobně zjistíte, že spoustu lidí má ten stejný problém jako vy, a že vždy existuje odpověď.

Pokud si budete myslet, že váš dotaz je trochu obtížnější, nebo příliš dlouhý pro níže uvedený formulář, nezapomeňte, že také k dispozici máte e-mailovou adresu, poskytnutou speciálně pro vaše otázky! Jednoduše nám napište na naši e-mailovu adresu: [email protected] a obdržíte co nejdříve odpověď na Váš dotaz a Váš problém bude brzy vyřešen.

[bestwebsoft_contact_form]

← Zpět na hlavní stránku