Fortuna ověření totožnosti

Chcete si u své oblíbené sázkové kanceláře zasázet na favorita a zajímá vás, co tomu předchází? Přečtěte si náš článek, ve kterém si posvítíme na registrace u sázkových kanceláří včetně Fortuna ověření identity.

Jak se zaregistrovat a zvládnout Fortuna ověření totožnosti

Předtím, než se pustíte do sázení, je třeba projít procesem registrace u sázkových kanceláří. Ten je naštěstí u Fortuny velmi snadný a neměl by vám zabrat více než pár minut. Pojďme si ho projít krok za krokem.

Fortuna registrační proces

Fortuna nabízí všem svým novým hráčům zajímavý vstupní bonus. A jedinou podmínkou, jak ho získat je dokončená registrace na platformě. Nejprve je tedy třeba projít snadným Fortuna registračním procesem, za který budete na konci odměněni. Stačí následovat tyto kroky: 

 1. Klikněte na Fortuna kód, o který máte zájem.
 2. Do registračního formuláře zadejte všechny požadované registrační údaje, jako je jméno, kontaktní adresa či datum narození. Ujistěte se při tom, že formulář vyplňujete na zašifrované stránce (před adresou platformy by měla být vyobrazena ikona zámečku)
 3. V dalším kroku následuje Fortuna ověření totožnosti. To lze provést hned několika způsoby, které si za moment přiblížíme.
 4. Ověřit u Fortuny musíte mimo jiné i svou platební metodu, a to tak, že na svém profilu přidáte své bankovní údaje.
 5. Jakmile bude registrace úplná, přijde vám na zadaný e-mail potvrzovací odkaz, na který stačí kliknout.
 6. Poté vyčkejte na SMS s potvrzením a vašimi přihlašovacími údaji, které si následně můžete snadno změnit v nastavení hráčského profilu. Při zadávání nového hesla vždy vybírejte silné heslo, které nelze snadno uhodnout.
 7. Tím jste splnili poslední krok registrace a můžete se těšit na váš bonus, který vám Fortuna připíše okamžitě na účet.
Fortuna registrace - ověření totožnosti

Fortuna ověření totožnosti

Jak už jsme uváděli, podmínkou registrace u sázkových kanceláří je již několik let ověření totožnosti sázkaře. Ani u Fortuny tomu není jinak. Sázet bude hráči umožněno teprve po úspěšném ověření jeho identity. Jak lze ale takové ověření provést? Rádi vám to prozradíme.

Online ověření totožnosti

Úplně tou nejsnazší možností je ověření identity a platební metody online prostřednictvím služby bankovní identita. Fortuna je jednou ze sázkových kanceláří, které tuto možnost nabízí svým sázkařům od samého začátku. 

Nutno podotknout, že tuto službu musí mít sázející předem aktivovanou ve svém internetovém bankovnictví. Její aktivace závisí na bance, měla by být ovšem za současných podmínek provedena zdarma. 

Mezi tuzemské banky, které podporují bankovní identitu, se řadí:

 • Air Bank
 • Komerční banka
 • ČSOB
 • Česká Spořitelna
 • Equa Bank
 • MONETA Money Bank
 • Fio banka
 • UniCredit Bank

Osobní ověření totožnosti

Pokud nemůžete najít svou banku v seznamu nebo máte problém s aktivací služby, navštivte nebo kontaktujte některou z kamenných poboček Fortuna. Právě na pobočkách vám totiž účet také bez problému ověří.

Budete k tomu potřebovat:

 • Občanku nebo jiný průkaz totožnosti
 • Vaše přihlašovací údaje

Tato možnost ověření již není v současné době tolik využívána a sázející jednoznačně preferují ověření identity online na webu nebo v aplikaci. Důvodem je jednoduchost a rychlost celého online procesu, který zvládne každý.

Ověření prostřednictvím Bank ID na Fortuně

V ČR se před pár lety zavedlo tzv. Bank ID, neboli bankovní identita. Pojďme si k ní říct víc. 

Jedná se o jednoduchý způsob, jak rychle a bezpečně ověřit totožnost osoby na internetu. Proto se BankID využívá nejen při registraci do sázkových kanceláří, ale také při oficiální korespondenci s úřady. Tuto službu již používá většina zemí světa, jelikož společnostem a orgánům výrazně ulehčuje celkový proces identifikace občanů.

Bank ID na Fortuně

Co je to BankID?

Bankovní ID je v podstatě taková elektronická občanka každého občana. Díky němu si nemusíme zbytečně zapamatovávat nová hesla. Bankovní identita se využívá nejen v internetovém bankovnictví, ale i na dalších portálech, včetně sázkových kanceláří. 

Díky této elektronické občance je celý proces ověřování identity hráče mnohem snazší, bezpečnější a rychlejší. Navíc je tato služba nabízena zcela zdarma bez poplatku.

Na internetu se můžete dočíst spoustu mýtů o bezpečností bankovního ID. Za nás ale můžeme potvrdit, že se jedná o legitimní funkci, nabízenou téměř všemi tuzemskými bankami. 

Využití bankovní identity je jen na vás. Jedno je ale jasné: Díky této službě se snížilo množství falešných účtů a problémů s krádeží identity. Má to tedy smysl.